تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 27340
تاریخ انتشار: 14. مهر 1397 - 10:55
صبحگاه مشترک نیروهای مسلح ایوان با حضور امام جمعه موقت و جمعی از مسئولان شهرستان برگزار شد

به گزارش پایگاه خبری جویزر،اهمزمان با هفته ناجا صبحگاه مشترک یگان های انتظامی و نظامی شهرستان ایوان برگزار شد.

 

حجت الاسلام احمدیان امام جمعه موقت ایوان در  این مراسم گفت:امروز شاهد ان هستیم که در  کشور امنیت پایدار حاکم است امنیتی که با تلاش شبانه روزی نیروهای مسلح حکم فرما است که از این بابت باید شکر گذار بود.

 

وی ادامه داد:امروز روحیه جهادی و شهادت،طلبی در نیروهای مسلح وجود دارد چرا که با جهاد شبانه روزی امنیت را در سطح جامعه حاکم نموده ند.

 

امیدعلی سبزی فرماندر این مراسم با گرامیداشت هفته ناجا اظهار کرد: نقش و مشارکت مردم در امنیت امری مهم است و باید در تامین امنیت با احساس مسئولیت و کمک به پلیس سهم خود را در این مقوله مهم ایفا کنند.

 

رئیس شورای تامین شهرستان ایوان افزود: نیروی انتظامی هر چه بیشتر اعتماد مردم را جلب کند در این مهم موفق تر است همان طوری که تاکنون هم این چنین بوده است.

 

سبزی تلاش نیروی انتظامی برای امنیت در جامعه مهم دانست و تاکید کرد: مردم در سایه امنیت به فعالیت های خود می پردازند و قدردان تلاش های پلیس هستند.

 

وی رویکرد نیروی انتظامی در برخورد با هنجار شکنان را مقتدرانه و قانونی دانست و گفت: پلیس در انجام تکالیف خود در برخورد با هنجار شکنان قانون را ملاک عمل قرار می دهد.

 

سرهنگ سعید عالیپور فرمانده لنتظامی ایوان در این مراسم گفت: وضعیت امنیتی شهرستان بخاطر تلاش نیروهای نظامی و انتظامی، ولایت مداری و اعتقادات مردم به ارزش ها مطلوب است.

 

وی افزود:خوشبختانه در سطح شهرستان با تلاش شبانه روزی نیروهای انتظامی شاهد افزایش ۴۰درصدی کشفیات موادمخدر نسبت به مشابه سال گذشته در سطح شهرستان  بودیم .

 

 

انتهای پیام

تصاویر بیشتر برای مطلب: 
ارسال نظر
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال