تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 27339
تاریخ انتشار: 13. مهر 1397 - 16:37
امام جمعه ایوان گفت :تونل اربعین هرچه سریعتربازگشایی شود.

به گزارش پایگاه خبری جویزر،حجت الاسلام  علی حیدری امام جمعه ایوان در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرستان  گفت:امام سجاد(ع)دران دوران وشرایط،سخت توانست معارف دینی را در سطح جامعه تبیین نماید وایشان نمونه کاملی از صبر و استقامت و مجاهدت در راه خدا است.
حجت الاسلام حیدری باتبریک هفته نیروی انتظامی  اظهار کرد:در هفته گذشته شاهد انتقام شهدای تروریستی اهواز از سوی سپاه پاسداران بودیم که یک نمایش و اقتداری بود که در سراسر جهان جلوه گر شد.
وی با اشاره به اینکه طی هفته های گذشته،شاهد افرایش قیمت ارز بودیم که این امر مردم را،در تنگنا قرار داد اما با سقوط دلار شاهد ورود دلارهای زیادی به بازار بودیم که اگر دولت زودتر در بازار دخالت می کرد شاهد این افزایش نبودیم که امیدواریم دولت بازار را کنترل نماید وشاهد این نبسامانی ها نباشیم
امام جمعه ایوان افزود:امریکا دیگر یک کشور قدرتمند نیست چرا که فقط درصدد است یک تصویر ابرقدرتی را از خود نشان دهد،اما باید گفت امریکا یک کشور شکست خورده است که باید در انتظار شکستهای دیگر باشد.
وی ادامه داد:قراردادfatf در اشٻزخانه ابرقدرتها پخت شده است ویک حرکت فریبنده است که دشمنان درصدد رسیدن به اهداف خود هستند، من تاسف می خورم که عده  از نمایندگان سخنانی را مطرح می کنند ودرصدد تصویب ان هستند.
وی به مسائل شهرستان اشاره کرد  بیان داشت :در استانه اربعین هستیم تونل اربعین باید تکمیل میشد اما هنوز این کار به اتمام نرسیده است  باید قبل از اربعین تکمیل شود مسئولان استان موظف هستند که سریعتر اقدام نمایند.
وی ادامه داد: اموزش و پرورش یک مکانی است که مردم دستندرکاران آن را امین می دانند عده ای درصدد هستند که اموزش و پرورش را به ستاد انتخاباتی تبدیل کنند که اینها حق چنین کاری را ندارند.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است