تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 27321
تاریخ انتشار: 10. مهر 1397 - 8:06
مدیر حج و زیارت استان ایلام، از استقرار کنسولگری عراق به‌منظور صدور ویزا برای اربعین حسینی در مرکز این استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری جویزر،"سید حمید مصطفایی" مدیر حج و زیارت استان ایلام، در گفتگو با ایلام بیدار با اشاره به آغاز ثبت‌نام زائران اربعین حسینی در سامانه سماح از پنجم مهرماه سال جاری، اظهار کرد: کنسولگری عراق در استان برای صدور ویزای اربعین زائران حسینی در ایلام استقراریافته است.

مدیر حج و زیارت استان ایلام تصریح کرد: اعضاء تیم کنسولگری موقت جمهوری عراق روز شبنه وارد استان ایلام شدند و این تیم در راستای صدور ویزای اربعین حسینی(ع) کار خود را از روز دوشنبه 9 مهرماه آغاز کرده‌اند.

مدیر حج و زیارت استان ایلام، یادآور شد: هزینه صدور ویزای اربعین حسینی مبلغ 41 دلار است که هزینه بیمه و خدمات درمانی هم اضافه‌شده است و زائر حدود 385500 تومان به‌صورت ریالی از طریق درگاه اینترنتی سامانه سماح واریز می‌کند.

مصطفایی، با اشاره به اینکه دفاتر زیارتی حق دریافت هیچ‌وجه اضافه تحت هیچ عنوانی را ندارند، گفت: طبق سنوات گذشته دفتر کسنولی عراق در شهر ایلام مستقرشده و کار صدور ویزای برای زوار اربعین حسینی به‌خوبی انجام می‌گیرد.

وی، با اشاره به آسیب‌شناسی فرایند صدور ویزا در سال‌های گذشته، خاطرنشان کرد: امسال موارد و مشکلات صدور ویزا احصای شده که ان شا الله در سال جاری روند ثبت‌نام به شکل بهتری و تسهیل در امور انجام خواهد شد.

 

انتهای پیام/س

ارسال نظر
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا