تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 27245
تاریخ انتشار: 26. شهريور 1397 - 6:32
مدیر حوزه علمیه شهرستان ایوان:
تحصیل 60طلبه در حوزه علمیه شهرستان ایوان
مدیر حوزه علمیه شهرستان ایوان گفت :60طلبه در 6پایه در حوزه های علمیه شهرستان ایوان مشغول به تحصیل هستند.

به گزارش پایگاه خبری جویزر،حجت الاسلام "محمد حسن فریادی"؛ مدیر حوزه علمیه شهرستان ایوان ،در گفتگو با خبر نگارمابا بیان اینکه هدف از تحصیل در حوزه علمیه، بسیار مقدس و دارای ارزش بالا است،اظهارکرد: برای رسیدن به این جایگاه مهم باید با تهذیب نفس و تقویت اعتقادات حقایق دین و معارف اهل بیت(ع) را به درستی درک کرده و به دیگران  آموخت.

 

 

مدیر حوزه علمیه ایوان با بیان اینکه  طلاب در تربیت جامعه نقش کلیدی و در فراگیری آموزه های دینی، اهتمام جدی دارند؛گفت: به همین دلیل حوزه های علمیه همواره مورد هدف دشمنان اسلام و انقلاب است و بر همین اساس باید هوشیارانه در برابر این توطئه دشمنان ایستادگی کرد.

 

وی افزود: یکی از مهم ترین فرصت های موجود در حوزه های علمیه، تربیت نیروهای کارآمد و به روز جهت ترویج و ارتقای فرهنگ دینی در جامعه است، به همین دلیل در حال حاضر   60 طلبه  در 6پایه  مشغول به تحصیل هستندکه از این لحاظ شهرستان  رتبه خوبی را در سطح استان برخوردار است.

 

 

حجت الاسلام فریادی ادامه داد: مدرسینی که در حوزه های علمیه شهرستان مشغول به تدریس هستند اکثرا بومی استان می باشد وخوشبختانه از سطح علمی بالاییبرخوردار می باشند.

 

 

حجت الاسلام فریادی به هدف از تربیت طلاب اشاره کرد و ادامه داد: هدف  این است که طلاب در بین عموم  مردم باشند و زمینه ساز کار فرهنگی در سطح جامعه باشند لازم وضروری است که کاربیشتری روی طلاب صورت بگیرد چرا که  در اینده خود برگزار کننده مراسمات و نماز جماعات هستند و خوشبختانه شهرستان از این حیث قوی می باشدواز وضعیت خوبی برخوردار می باشد.

 

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال