تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 27213
تاریخ انتشار: 20. شهريور 1397 - 6:46
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه ؛در سپاه ناحیه ایوان :
پرهیز از خرافه گویی و تبیین قیام عاشورا در ایام محرم ضروری است
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه ؛در سپاه ناحیه ایوان گفت :پرهیز از خرافه گویی در ایام محرم ضروری است و مداحان وظیفه دارند قیام عاشورا، رشادت ها و شجاعت را در این ایام بیان کنند

به گزارش پایگاه خبری جویزر،حجت الاسلام مهدی مرادی"؛ مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه ؛در سپاه ناحیه ایوان گفت :ایام ماه محرم بهترین فرصت برای تبیین نهضت و قیام امام حسین(ع) است و این فلسفه باید برای جوانان بیان شود تا هر چه بهتر از پیام های عاشورا استفاده شود.

 

وی اضافه کرد: مداحان در رساندن پیام مهم عاشورا، تقویت روحیه دینی، بیان رشادت ها و شجاعت امام حسین(ع) و یارانش نقش مهمی دارند و نباید در اشعار و مداحی ها خرافه گویی شود.

 

حجت الاسلام مرادی  با اشاره به این که باید از خرافه گویی و بی سند حرف زدن ها در این ایام جلوگیری شود اظهار داشت: متاسفانه ‌برخی از سندهای نامعتبر استفاده کرده و اقدام به مداحی می کنند و این در حالیست که دشمنان در تلاش هستند تا  از تاثیر گذاری جلسات عزاداری بکاهند و  این مجالس را آ غشته به انحرافات کنند.

 

به گفته وی مداحان می توانند در اشعار خود حادثه کربلا ، پیام و فلسفه آن را به درستی بیان کنند  و آگاهی بخشیدن به جامعه و ارتقای سطح بصیرتی باید از اهداف آنان باشد.

 

  مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه ؛با اشاره به این که احیای امر به معروف و نهی از منکر مهمترین هدف امام حسین(ع) در واقعه عاشورا است افزود: ایام محرم فرصتی است تا اهداف عاشورا بیان شود و باید در مراسم های مختلف عزاداری در این ایام از ورود خرافه گویی جلوگیری کرد.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال