تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 27213
تاریخ انتشار: 20. شهريور 1397 - 6:46
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه ؛در سپاه ناحیه ایوان :
پرهیز از خرافه گویی و تبیین قیام عاشورا در ایام محرم ضروری است
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه ؛در سپاه ناحیه ایوان گفت :پرهیز از خرافه گویی در ایام محرم ضروری است و مداحان وظیفه دارند قیام عاشورا، رشادت ها و شجاعت را در این ایام بیان کنند

به گزارش پایگاه خبری جویزر،حجت الاسلام مهدی مرادی"؛ مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه ؛در سپاه ناحیه ایوان گفت :ایام ماه محرم بهترین فرصت برای تبیین نهضت و قیام امام حسین(ع) است و این فلسفه باید برای جوانان بیان شود تا هر چه بهتر از پیام های عاشورا استفاده شود.

 

وی اضافه کرد: مداحان در رساندن پیام مهم عاشورا، تقویت روحیه دینی، بیان رشادت ها و شجاعت امام حسین(ع) و یارانش نقش مهمی دارند و نباید در اشعار و مداحی ها خرافه گویی شود.

 

حجت الاسلام مرادی  با اشاره به این که باید از خرافه گویی و بی سند حرف زدن ها در این ایام جلوگیری شود اظهار داشت: متاسفانه ‌برخی از سندهای نامعتبر استفاده کرده و اقدام به مداحی می کنند و این در حالیست که دشمنان در تلاش هستند تا  از تاثیر گذاری جلسات عزاداری بکاهند و  این مجالس را آ غشته به انحرافات کنند.

 

به گفته وی مداحان می توانند در اشعار خود حادثه کربلا ، پیام و فلسفه آن را به درستی بیان کنند  و آگاهی بخشیدن به جامعه و ارتقای سطح بصیرتی باید از اهداف آنان باشد.

 

  مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه ؛با اشاره به این که احیای امر به معروف و نهی از منکر مهمترین هدف امام حسین(ع) در واقعه عاشورا است افزود: ایام محرم فرصتی است تا اهداف عاشورا بیان شود و باید در مراسم های مختلف عزاداری در این ایام از ورود خرافه گویی جلوگیری کرد.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است