تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 27128
تاریخ انتشار: 6. خرداد 1397 - 7:12
رییس اداره صنعت ،معدن و تجارت ایوان :
توزیع بیش از 19تن مرغ و گوشت قرمز در ایوان
رییس اداره صنعت ،معدن و تجارت شهرستان ایوان از توزیع 19تن مرغ و گوشت در شهرستان ایوان در ماه رمضان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری جویزر ،"امید علی عزتی "،رییس اداره صنعت ،معدن و تجارت شهرستان ایوان ؛در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد : در راستای تنظیم بازار و جلوگیری از افزایش قیمتها 19تن مرغ دولتی وگوشت قرمز با قیمت مصوب در ماه مبارک رمضان در بین شهروندان با مشارکت جهاد کشاورزی توزیع خواهد شد.

 

 وی گفت : با توجه به اینکه  افزایش تقاضای عمومی برای تهیه انواع مواد غذایی  پر مصرق دراین ایام بیشتر است بنابراین  طرح تشدید نظارت و پایش بازار ویژه به منظور پیشگیری از هر گونه کمبود و افزایش غیر منطقی قیمت کالاها و خدمات با پایش مستمر بازار و نظارت بر تامین و توزیع به موقع کالا و خدمات پر تقاضای اجرایی می شود.

 

 

عزتی اظهار کرد:در این طرح بازرسین اداره صنعت و معدن شهرستان و بازرسین اصناف در دوشیفت صبح و بعدازظهر از سطح واحدهای صنفی بازرسی بعمل می آورند.

 

 

وی افزود : در این طرح با واحدهای صنفی متخلف برخورد خواهد شد و در این ایام گشتهای مشترک با ادارات مرتبط در شهرستان به منظور نظارت بیشتر بر بازار به اجرا درخواهد آمد.

 

 

رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت ایوان ابراز داشت : در این ایام نظارت ویژه بر فروشگاه های عرضه لبیات ،شیرینی فروشیها ، محلهای عرضه زولبیا ، حلیم فروشی ها و . . . نیز در دستور کار این اداره قرار دارد.

 

 

وی در پایان بیان کرد:شهروندان می توانند در صورت مشاهده تخلف،مراتب را به سامانه 124 گزارش دهند که بلافاصله به موضوع رسیدگی می شود.

 

انتها یپام/

ارسال نظر
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال