تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 27128
تاریخ انتشار: 6. خرداد 1397 - 7:12
رییس اداره صنعت ،معدن و تجارت ایوان :
توزیع بیش از 19تن مرغ و گوشت قرمز در ایوان
رییس اداره صنعت ،معدن و تجارت شهرستان ایوان از توزیع 19تن مرغ و گوشت در شهرستان ایوان در ماه رمضان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری جویزر ،"امید علی عزتی "،رییس اداره صنعت ،معدن و تجارت شهرستان ایوان ؛در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد : در راستای تنظیم بازار و جلوگیری از افزایش قیمتها 19تن مرغ دولتی وگوشت قرمز با قیمت مصوب در ماه مبارک رمضان در بین شهروندان با مشارکت جهاد کشاورزی توزیع خواهد شد.

 

 وی گفت : با توجه به اینکه  افزایش تقاضای عمومی برای تهیه انواع مواد غذایی  پر مصرق دراین ایام بیشتر است بنابراین  طرح تشدید نظارت و پایش بازار ویژه به منظور پیشگیری از هر گونه کمبود و افزایش غیر منطقی قیمت کالاها و خدمات با پایش مستمر بازار و نظارت بر تامین و توزیع به موقع کالا و خدمات پر تقاضای اجرایی می شود.

 

 

عزتی اظهار کرد:در این طرح بازرسین اداره صنعت و معدن شهرستان و بازرسین اصناف در دوشیفت صبح و بعدازظهر از سطح واحدهای صنفی بازرسی بعمل می آورند.

 

 

وی افزود : در این طرح با واحدهای صنفی متخلف برخورد خواهد شد و در این ایام گشتهای مشترک با ادارات مرتبط در شهرستان به منظور نظارت بیشتر بر بازار به اجرا درخواهد آمد.

 

 

رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت ایوان ابراز داشت : در این ایام نظارت ویژه بر فروشگاه های عرضه لبیات ،شیرینی فروشیها ، محلهای عرضه زولبیا ، حلیم فروشی ها و . . . نیز در دستور کار این اداره قرار دارد.

 

 

وی در پایان بیان کرد:شهروندان می توانند در صورت مشاهده تخلف،مراتب را به سامانه 124 گزارش دهند که بلافاصله به موضوع رسیدگی می شود.

 

انتها یپام/

ارسال نظر
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است