تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 27124
تاریخ انتشار: 3. خرداد 1397 - 6:47
دادستان ایوان گفت: مبلغ جمع آوری شده با کمک ستاد دیه استان صرف آزادی محکومان مالی و زندانیان جرائم غیر عمد این شهرستان خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جویزر،"مالک بهادری"؛ دادستان ایوان، در گفتگو با خبر نگارما اظهار کرد :با کمک خیرین نیکوکار مبلغ 270 میلیون ریال کمک برای ازادی زندانیان جرائم غیر عمد در این شهرستان جمع آوری شد.

 

 

وی با بیان اینکه محکومان مالی و زندانیان جرائم غیر عمد چشم انتظار کمک خیرین هستند، افزود: مردم ایوان  همواره به نیک نظری و شرکت در کارهای خیر شهره بودند و امیدواریم این کمک ها به جشن گلریزان ختم نشده و در طول سال ادامه داشته باشد.

 

وی تصریح کرد: بهترین خیرات آن است که بی منت و در زمان حیات انسان انجام شود و نباید چنین فرصتی را برای شاد کردن دل خانواده ها و جلب رضای الهی را از دست بدهیم.

 

دادستان ایوان نبود ردیف مشخص در بودجه دولتی برای پرداخت هزینه های آزادی زندانیان اشاره کرد و یادآور شد: برای آزاد سازی زندانیان جرایم غیرعمد کمک های خیرین و دستگیری نهادهای حمایتی نیاز است.

 

وی تاکید کرد: بسیاری از افرادی که با عنوان محکومین مالی وارد زندان می شوند مجرم نیستند بلکه به دلیل اشتباه در مدیریت اقتصادی ، نوسانات ناپایدار بازار و تولید ، آنها در سراشیبی زندان قرار گرفتند و از این رو مستحق کمک هستند.
 

 

دادستان ایوان  با بیان اینکه جشن گلریزان نمادی از نوع‌ دوستی و اظهار محبت خیران و نیکوکاران نسبت به دیگران است، خاطر نشان کرد: این انجمن با همکاری ستاد دیه استان تلاش می کند آمار زندانیان جرایم غیرعمد را با کمک خرین و نیکوکاران در سال جدید کاهش داده و به پایین ترین میزان خود برساند.

 

انتهای پیام/

 

ارسال نظر
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است