تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 27123
تاریخ انتشار: 2. خرداد 1397 - 12:15
کارشناس مسئول بهداشت محیط ایوان خبر داد،
کشف یک تن مواد غذایی فاسد شده در ایوان
کارشناس مسئول بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان ایوان از کشف یک تن مواد غذایی فاسد از یکی از فروشگاه های شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری جویزر ،"بهروز مظفری"، کارشناس مسئول بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان  شهرستان ایوان ؛ در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد :بمنظور حفظ و تامین سلامتی مردم و در راستای دسترسی به غذای ایمن و سالم مرکز بهداشت محیط شهرستان ایوان اقدام به بازرسی و کنترل بهداشتی مراکز تهیه و توزیع وفروش موادغذایی و اماکن عمومی در ساعات اداری و غیر اداری نمود.

 

مظفری گفت : در این بازرسی ها مقدار یک تن مواد غذایی از یکی از فروشگاههای شهرایوان کشف شد که با دستور دادستان این مقدار معدوم شد.

 

وی با اشاره به برنامه های سلامت در ماه مبارک رمضان گفت: کنترل و بازرسی مستمر از مراکز طبخ و عرضه شیرینی های سنتی و مراکز طبخ و عرضه و فروش آش و حلیم و مواد غذایی مشابه و همچنین رستوران ها و فست فودها از جمله برنامه های بهداشت محیط  است.

 

 

وی با بیان اینکه عوامل محیطی در بازرسی ها با تجهیزات  سنجش می شود، افزود: بازرسی بهداشتی به صورت مشترک با دستگاه ها و سازمان های مرتبط از جمله سازمان تعزیرات حکومتی، وزارت صنعت، معدن و تجارت و اتحادیه های مرتبط مانند اتحادیه آش و حلیم ، رستوران داران و چلوکبابی ها و کبابی ها و قنادی و شیرینی فروشی ها صورت می گیرد.

 

مظفری  اظهار داشت: در همه اماکن عمومی و مراکز، کنترل دخانیات مورد بازرسی قرار می گیرد و بازرسی بهداشتی از سامانه های آبرسانی نیز انجام می شود.

 

 

مظفری  افزود: کنترل و بازرسی بهداشت محیطی محل های برگزای مراسم افطار و سحر دهی به ویژه برای شب های قدر با دقت و تاکید صورت خواهد گرفت.

 

انتهای پیام/

 

 

ارسال نظر
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال