تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 27118
تاریخ انتشار: 2. خرداد 1397 - 6:47
فرماندار ایوان ایوان گفت : لازم و ضروری است که تمهیدات لازم در راستای برداشت محصولات کشاورزی کشاورزان اندیشیده شود.

به گزارش پایگاه خبری جویزر ،جلسه کمیته برداشت محصولات کشاورزی شهرستان ایوان ، با حضور ادارات ونهادهای عضو ، در محل فرمانداری برگزار شد .

 

در این جلسه امید علی سبزی فرماندار ایوان اظهار داشت : محصولات کشاورزی ، بویژه گندم و جو ، حاصل دسترنج یک ساله کشاورزان است ؛ ولازم است ادارات عضو با برنامه ریزی و اندیشیدن تمهیدات کار آمد ، شرایطی مناسب برای خرید وانتقال محصولات کشاورزان در کمترین بازه زمانی ممکن بوجود بیاورند ؛ و در صورت نا مناسب بودن راه دسترسی کشاورزان به مزارع ، به مناسب سازی این مسیرها بپردازند ؛ و نرخ برداشت محصولات توسط ماشین آلات کشاورزی را به خوبی اطلاع رسانی نمایند .

 

وی افزود : دستگاههای دست اندرکار خرید محصولات کشاورزی ، با توجه به احتمال بارندگی در هفته های آینده ، نسبت به فراهم نمودن فضای مسقف لازم برای انبار ویا انتقال محصولات به مراکز نگهداری سطح استان اقدام نمایند .

 

سبزی در ادامه گفت : دستگاههای متولی خرید ، در راستای پرداخت به موقع بهای خرید محصولات کشاورزان پیگیری واقدامات لازم را به عمل آورند . در ادامه ، سلیمان پور مدیر غله استان ، در رابطه با خرید محصولات کشاورزی و پرداخت بهای محصولات خریداری شده توضیحاتی ارائه نمود . در ادامه اعضاء به بیان نقطه نظرات خود در رابطه با برداشت و خرید محصولات کشاورزی پرداختند ؛ ودر این خصوص مواردی مصوب شد .

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است