تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 27115
تاریخ انتشار: 1. خرداد 1397 - 6:55
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) ایوان گفت: 400 مددجوی تحت پوشش این نهاد حمایتی در ماه مبارک رمضان با استفاده از ظرفیت خیران و کمیته امداد، سبد غذایی دریافت می کنند.

به گزارش پایگاه خبری جویزر ،"حمید ایراندوست"؛ مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) ایوان  اظهار کرد: هر سبد غذایی به ارزش یک میلیون و 500 هزار ریال ویژه ماه مبارک رمضان در اختیار ایتام، زنان سرپرست خانوار و افراد بیمار تحت پوشش قرار داده می شود.

 

وی افزود: این نهاد حمایتی برنامه های متعددی از جمله اجرای طرح مفتاح الجنه، توزیع و جمع آوری کیسه همیان مولا، جذب حامی در ماه مبارک رمضان و توزیع چهار هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان تدارک دیده است.

 

ایراندوست یادآور شد: سال گذشته یک مددجوی جرایم غیرعمد در این شهرستان با میزان بدهی 380 میلیون ریال توسط خیران، ستاد دیه و امداد از ندامتگاه آزاد و به آغوش خانواده بازگشت.

 

وی ادامه داد: مددجویان جرایم غیر عمد دیگری در این شهرستان در انتظار کمک های مالی خیران هستند که امیدواریم در جشن گلریزان ماه مبارک رمضان با استقبال خیران استان این افراد آزاد شوند.

 

ایراندوست گفت: سال گذشته نیز 177 مددجو تحت پوشش کمیته امداد این شهرستان از چرخه حمایتی این نهاد خارج و 26 خانوار نیز خودکفا شدند.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید