تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 27114
تاریخ انتشار: 31. ارديبهشت 1397 - 9:03
اولین جلسه ستاد اربعین شهرستان ایوان با حضور اعضا در محل فرمانداری ایوان برگزار شد.

 به گزارش پایگاه خبری جویزر ،اولین جلسه ستاد اربعین شهرستان ایوان ، با حضور ادارات و نهادهای این شهرستان ، در محل فرماندار تشکیل شد .

 

 در این جلسه ابتدا  امید علی سبزی  فرماندار ایوان ، در خصوص دستورالعمل ستاد اربعین و اعضاء ستاد و شرح وظایف این اعضاء مطالبی بیان نمود .

 

 وی افزود : با توجه به عشق و علاقه مردم ما به حضرت اباعبدا... ( ع ) و میل و رغبت شدید به خدمتگزاری به زائرین آن حضرت ، لازم است استگاههای خدمات رسانی به وسیله مردم و با محوریت مردم و برنامه ریزی و نظارت ستاد اربعین شهرستان اداره شوند .

 

 وی در ادامه گفت : امسال باید نقاط مثبت سال های قبل را تقویت و نقاط ضعف را برطرف نماییم ؛ و از قبل زیرساخت های مورد نیاز را با کمک ادارات و نهادها و همچنین استفاده از ظرفیت های خیرین عزیز فراهم کنیم .

 

در ادامه جلسه حجت الاسلام حیدری امام جمعه ایوان ، مسیر شهرستان ایوان را یک مسیر بین المللی در ایام اربعین خواند و گفت : زائرین هند و پاکستان و بعضی از مسلمانان شرق آسیا ، از این مسیر به زائرین اربعین می پیوندند .

 

 وی افزود : برگزاری جلساتی با فرماندار و دیگر مسئولین ادارات شهرستان اسلام آباد غرب برای تعامل و همکاری بیشتر و شناسایی مسیر شهرستان ایوان و خدمات رسانی مطلوب تر به زائرین ، لازم به نظر می رسد .

 

در ادامه هرکدام از اعضاء ستاد اربعین نقطه نظرات خود را در رابطه با تعامل و همکاری بیشتر و خدمات رسانی منتاسب تر به زائرین بیان کردند ؛ و در پایان تصمیماتی در این راستا اتخاذ شد .

ارسال نظر
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است