تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 27113
تاریخ انتشار: 31. ارديبهشت 1397 - 8:56
​در دیدار رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام با همراهی رئیس فوریت‌های پزشکی استان با رئیس سازمان اورژانس کشور یک فروند بالگرد و ۱۴دستگاه آمبولانس پیشرفته به استان ایلام اختصاص یافت.

 به گزارش پایگاه خبری جویزر ،در این دیدار صمیمانه رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن تقدیر از توجه ویژه دکتر کولیوند رئیس سازمان اورژانس کشور به استان ایلام اظهار کرد: استان ایلام به عنوان اصلی ورود به کشور عراق و زیارت عتبات عالیات نیازمند زیرساخت‌ها و امکانات و تجهیزات است که بتواند خدماتی در خور شأن و جایگاه زائران ارائه نماید.

 

دکتر "کریم همتی" ادامه داد: اختصاص بالگرد هوایی و آمبولانس به استان ایلام باعث می شود که علاوه بر زائران، مردم شریف استان نیز از خدمات این این امکانات و تجهیزات جدید بهره‌مند شوند.

 

وی با اینکه حفظ و تامین سلامت مردم اصلی‌ترین رسالت دانشگاه است، خاطرنشان کرد: مجموعه مسئولان و کارکنان دانشگاه با اهتمام، مسئولیت پذیری و دلسوزی نهایت تلاش خود را در راه خدمت صادقانه به مردم به کار گرفتند که در این راه نیازمند حمایت و پشتیبانی بیشتر مسئولان وزارت بهداشت و مسئولان ارشد کشوری هستیم.

 

 رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام در پایان سخنان خود از اختصاص بالگرد هوایی و آمبولانس به استان از سوی رئیس سازمان اورژانس کشور تقدیر نمود و آن را اقدامی ماندگار و کم‌نظیر عنوان کرد و یادآور شد: این تصمیم و ابتکار ارزشمند به عنوان هدیه و عطیه ای ماندگار از سوی دکتر کولیوند ریاست محترم سازمان اورژانس کشور در ذهن مردم استان ایلام به یادگار می ماند و بنده به نمایندگی از طرف مردم شریف استان ایلام از این اقدام ارزشمند و حسن نیت ایشان تقدیر و تشکر می کنم.

 

دکتر "پیرحسین کولیوند" رئیس سازمان اورژانس کشور نیز ضمن خوش آمدگویی به دکتر همتی رئیس دانشگاه و دکتر علیمرادی رئیس فوریت‌های پزشکی استان ایلام اظهار کرد: خدمت به مردم بالاترین ارزش در نظام جمهوری اسلامی است.

 

وی ادامه داد: تلاشهای شبانه روزی دکتر همتی ریاست محترم دانشگاه و مجموعه تحت امر ایشان توانسته شرایط ارائه خدمات بهداشتی درمانی را نسبت به گذشته متفاوت تر نماید که ارتقاء شاخص‌ها در تمامی زمینه ها در حوزه سلامت استان ایلام گویای این واقعیت است.

 

 رئیس سازمان اورژانس کشور با بیان اینکه همدلی و همراهی مسئولان دانشگاه علوم پزشکی ایلام رضایتمندی مردم را نسبت به خدمات بهداشتی درمانی به همراه داشته، خاطرنشان کرد: مردم جایگاه ویژه و قابل احترامی نزد مجموعه وزارت بهداشت دارند لذا معنا و مفهوم خدمت صادقانه به مردم در دانشگاه علوم پزشکی ایلام مشهود است.

 

 وی در بخش دیگری از سخنان خود ابراز داشت: در سال‌های اخیر با تردد زائران عتبات عالیات مخصوصاً اربعین حسینی، استان ایلام جایگاه ویژه ای در کشور پیدا کرده است.

 

 دکتر کولیوند بیان کرد: بالاترین میزان تردد زائران در سال‌های اخیر از مرز بین‌المللی مهران گویای این است که نسبت به این جمعیت عظیم زائران خدمات، امکانات و تجهیزات بهداشتی و درمانی در استان ایلام نیز افزایش

پیدا کند.

 

رئیس سازمان اورژانس کشور ادامه داد: با اختصاص یک فروند بالگرد هوایی و۱۴ دستگاه آمبولانس پیشرفته به استان ایلام، خدمات اورژانس نسبت به گذشته ارتقا می یابد و دسترسی به این نوع خدمات در سطح استان مطلوب‌تر خواهد شد.

 

وی در خاتمه سخنان خود از تلاش‌ها پیگیرانه دکتر همتی دانشگاه در خصوص توسعه زیرساخت‌ها، امکانات و تجهیزات در راستای ارائه خدمات مطلوب و رضایت بخش به مردم استان ایلام و خصوصاً زائران عتبات‌عالیات تقدیر نمود و ابراز امیدواری کرد که با همکاری و تلاش مسئولان و پرسنل دانشگاه علوم پزشکی ایلام، خدمات دهی به جمعیت میلیونی زائران اربعین حسینی امسال مطلوب تر از گذشته رقم خورد.

 

 در ادامه نیز دکتر صیدنور علیمرادی رئیس فوریت‌های پزشکی استان ایلام ضمن تقدیر از توجه و عنایت ویژه دکتر کولیوند رئیس سازمان اورژانس کشور، گزارشی از وضعیت ظرفیت ها و قابلیت های دانشگاه و میزان زیرساخت‌ها، امکانات و تجهیزات پزشکی فوریت پزشکی و نیازمندی های این حوزه پرداخت.

 

ارسال نظر
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال