تازه ترین مطالب

کد مطلب: 27091
تاریخ انتشار: 29. ارديبهشت 1397 - 7:35
طی مراسمی و با حضور فرماندار ایوان، از دانش آموزان برتر علمی،جشنواره خوارزمی،راهبران و سرگروههای آموزشی وفرهنگیان فعال شهرستان ایوان تجلیل شد.

 به گزارش پایگاه خبری جویزر ، طی مراسمی و با حضور فرماندار ایوان، از دانش آموزان برتر علمی،جشنواره خوارزمی،راهبران و سرگروههای آموزشی وفرهنگیان فعال شهرستان ایوان تجلیل شد.

 

امید علی سبزی فرماندارایوان در این مراسم با قدردانی از فعالیت های انجام شده در آموزش و پرورش این شهرستان گفت: رسیدن به افق های روشن انسانی با علم و معنویت میسر است.

 

وی عنوان کرد:همانگونه که توجه به رشد علمی لازم است، تربیت دینی و اجتماعی نیز اجتناب ناپذیر است و اگر دانش آموزی به لحاظ علمی خوب باشد اما بدون داشتن تربیت دینی بطور حتم دچار مشکل خواهد شد.

 

در ادامه ،علیرضا پناهی  مدیر آموزش و پرورش شهرستان ایوان نیزبا بیان سخنانی گفت: آیین تجلیل از دانش آموزان برتر علمی شهرستان ایوان برای چندمین سال متوالی و با همت معاونت آموزشی برگزارمی شود و هدف ازبرگزاری آن را تقدیر و تشکر از ستارگان علمی منطقه و ایجاد انگیزه دربین دیگر دانش آموزان در جهت خودباوری و افزایش توان علمی آنان برای رسیدن به خودکفایی و استقلال اقتصادی و فرهنگی عنوان کرد.

 

 

وی بیان کرد: جشنواره نوجوان خوارزمی تجلی روح علمی در آموزش و پرورش است، این جشنواره یک وجه نمادین و الگو بخشی در آموزش و پرورش پیدا کرده است که نیاز است گستره آن حتی در مدارس کم جمعیت روستایی ما هم راه پیدا کند و شاهد شرکت آن دانش آموزان باشیم

 

 

ایشان اضافه کرد: آموزش و پرورش وظیفه تربیت همه جانبه دانش آموزان را بر عهده دارد که جنبه علمی آن بیشتر مورد توجه خانواده ها و جامعه است.

 

 

مدیرآموزش و پرورش ایوان گفت: نیاز به تلاش است تا جایگاهی که ما در آن قرار داریم ارتقا پیدا کند چون ظرفیت و توانایی دانش آموزان ما خیلی بالاتر از این است و خوشبختانهو با تلاش همکاران و همراهی خانواده های محترم در همه ی زمینه ها دانش آموزان جایگاه خوبی در استان قرار داریم و رتبه های بسیار خوبی کسب کرده ایم.فرماندارایوان در این مراسم با قدردانی از فعالیت های انجام شده در آموزش و پرورش این شهرستان گفت: رسیدن به افق های روشن انسانی با علم و معنویت میسر است.

 

 

وی عنوان کرد:همانگونه که توجه به رشد علمی لازم است، تربیت دینی و اجتماعی نیز اجتناب ناپذیر است و اگر دانش آموزی به لحاظ علمی خوب باشد اما بدون داشتن تربیت دینی بطور حتم دچار مشکل خواهد شد.

 

گفتنی است در پایان این مراسم از دانش آموزان برتر این مسابقات ،سرگروهها و راهبران آموزشی ، مجریان برگزاری مسابقات علمی آموزشی وهمکاران برتر الگوهای تدریس با اهداء جوایز و لوح تقدیر تجلیل بعمل آمد.

ارسال نظر
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95