تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 27078
تاریخ انتشار: 26. ارديبهشت 1397 - 7:22
معاون فرماندار ایوان گفت : لازم وضروری است که در ایام ماهمبارک رمضان بر بازار شهرستان در راستای ثبیت قیمتهای نظارت بیشتری صورن گیرد.

 به گزارش پایگاه خبری جویزر ،جلسه تنظیم بازار شهرستان ایوان ، با حضور مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان و به ریاست عبدالرضا مهدیان معاون فرماندار ، در محل فرمانداری برگزار شد .

 

در این جلسه "عبدالزضا مهدیان"؛ ضمن  تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان اظهار داشت : لازم است دستگاههای دست اندرکار تنظیم بازار ، با نظارت دقیق و کنترل بیشتر قیمت ها ، به تلاش و اهتمام مضاعف در راستای تثبیت بازار و جلوگیری از افزایش قیمت کالاها ، بویژه اجناسی است که مصارف عمومی دارند ، بپردازند .

 

وی افزود : اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان بربازار نظارت کامل دارد ؛ و انتظار داریم با توجه به نزدیک شدن به ایام ماه مبارک رمضان ، به شکلی بارزتر و بیشتر از قبل نظارت بر بازار را مدنظر قرار دهند ؛ و با همکاری تعاون روستایی و فروشگاههای زنجیره ای ، تمهیدات لازم را برای تهیه و توزیع کالاهای پرمصرف به عمل آورند .

 

 امید علی  عزتی رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان ، گزارشی از فعالیت های این اداره در رابطه با نظارت بربازار خرید و فروش کالا و خدمات ، و اقدامات انجام شده در راستای پیگیری تهیه و توزیع اقلام مصرفی شهرستان ارائه نمود .

 

در این جلسه مصوب شد که گشت های ویژه به مناسبت ماه مبارک رمضان ، برای کنترل و نظارت بیشتر بر قیمت ها و عرضه کالا و خدمات ، به صورت شبانه روزی در سطح شهرستان ، به فعالیت بپردازند .

ارسال نظر
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است