تازه ترین مطالب

کد مطلب: 27078
تاریخ انتشار: 26. ارديبهشت 1397 - 7:22
معاون فرماندار ایوان گفت : لازم وضروری است که در ایام ماهمبارک رمضان بر بازار شهرستان در راستای ثبیت قیمتهای نظارت بیشتری صورن گیرد.

 به گزارش پایگاه خبری جویزر ،جلسه تنظیم بازار شهرستان ایوان ، با حضور مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان و به ریاست عبدالرضا مهدیان معاون فرماندار ، در محل فرمانداری برگزار شد .

 

در این جلسه "عبدالزضا مهدیان"؛ ضمن  تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان اظهار داشت : لازم است دستگاههای دست اندرکار تنظیم بازار ، با نظارت دقیق و کنترل بیشتر قیمت ها ، به تلاش و اهتمام مضاعف در راستای تثبیت بازار و جلوگیری از افزایش قیمت کالاها ، بویژه اجناسی است که مصارف عمومی دارند ، بپردازند .

 

وی افزود : اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان بربازار نظارت کامل دارد ؛ و انتظار داریم با توجه به نزدیک شدن به ایام ماه مبارک رمضان ، به شکلی بارزتر و بیشتر از قبل نظارت بر بازار را مدنظر قرار دهند ؛ و با همکاری تعاون روستایی و فروشگاههای زنجیره ای ، تمهیدات لازم را برای تهیه و توزیع کالاهای پرمصرف به عمل آورند .

 

 امید علی  عزتی رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان ، گزارشی از فعالیت های این اداره در رابطه با نظارت بربازار خرید و فروش کالا و خدمات ، و اقدامات انجام شده در راستای پیگیری تهیه و توزیع اقلام مصرفی شهرستان ارائه نمود .

 

در این جلسه مصوب شد که گشت های ویژه به مناسبت ماه مبارک رمضان ، برای کنترل و نظارت بیشتر بر قیمت ها و عرضه کالا و خدمات ، به صورت شبانه روزی در سطح شهرستان ، به فعالیت بپردازند .

ارسال نظر
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95