تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 27064
تاریخ انتشار: 22. ارديبهشت 1397 - 7:29
مدیرکل پایانه‌ها و امور حمل‌ و نقل استان ایلام گفت: علی‌رغم مشکلات اعتباری در مدت زمانی یک هفته آینده این تونل به بهره‌برداری می‌رسد.

 به گزارش پایگاه خبری جویزر،در تاریخ 29 فروردین 97 به علت ریزش قلوه سنگ بزرگی به سقف تونل پیامبر اعظم (ص) این تونل که راه ارتباطی ایلام به شهرستان ایوان و از آن طریق ایلام کرمانشاه را برقرار می‌کند مسدود شد.

 

 

از آن تاریخ تاکنون تلاش شبانه روزی و بی‌وقفه برای بازگشایی تونل پیامبر اعظم (ص) لحظه‌ای مورد غفلت قرار نگرفته است و اداره کل پایانه‌ها و امور حمل و نقل استان ایلام با اولویت به این مهم پرداخته است که در این راستا و برای مطلع شدن از آخرین وضعیت بازگشایی تونل پیامبر اعظم (ص) که مهم‌ترین و نخستین راه ارتباطی شهرستان ایوان به ایلام است و در حال حاضر تردد از راه قدیمی (گردنه رنو) که راهی قدیمی، فرسوده و دارای نقاظ حادثه خیز است انجام می‌شود به کارگاه تونل رفتیم که در خصوص زمان بازگشایی نورالله دلخواه در گفت و گو با خبرگزاری تسنیم در ایلام اظهار داشت: تلاش شبانه روزی راهداری استان ایلام برای بازگشایی تونل پیامبر اعظم (ص) ایلام در حال انجام است.

 

 

مدیرکل پایانه‌ها و امور حمل‌ و نقل استان ایلام گفت: علی‌رغم مشکلات اعتباری در مدت زمانی یک هفته آینده این تونل به بهره‌برداری می‌رسد.

 

 

ارسال نظر
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است