تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 27048
تاریخ انتشار: 18. ارديبهشت 1397 - 7:25
مدیرکل پیشگیری و نظارت بر امور قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی گفت: افرادی که ارز را با نرخ بالا خرید و فروش می‌کنند به طور ناشناس در حال فعالیت هستند و هنوز شناسایی نشده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری جویزر،سیدعبدالمجید اجتهادی در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی خبرگزاری فارس در خصوص افزایش نرخ ارز در بازار، گفت: هیچ خرید و فروشی به صورت واضح در سطح بازار صورت نمی‌گیرد که با قیمت‌های بالا انجام شود که اگر اینگونه باشد قطعاً برخورد صورت می‌گیرد.

وی با بیان اینکه تا این لحظه پرونده خاصی تشکیل نشده، گفت: افرادی که ارز را با نرخ بالا خرید و فروش می‌کنند به صورت ناشناس در حال فعالیت هستند و هنوز شناسایی نشده‌اند.

مدیرکل پیشگیری و نظارت بر امور قاچاق کالا و ارز تعزیرات با بیان اینکه باید در این زمینه بانک مرکزی پاسخگو باشد، گفت: بانک مرکزی بر این اعتقاد است که ارز مورد نیاز واقعی را تأمین کرده و خرید و فروش ارز با نرخ بالا دلال‌بازی است.

اجتهادی ادامه داد: متأسفانه افرادی در حال سوء استفاده هستند و متأسفانه جای مشخصی هم ندارند و در این زمینه گزارش مردمی هم به ما نرسیده که بخواهیم ورود کنیم.

وی تصریح کرد: از زمانی که دولت نرخ رسمی ارز را 4200 اعلام کرد، تا این لحظه تعدادی پرونده تشکیل شد که مربوط به خرید و فروش‌های جزئی بوده است، پرونده‌هایی که مربوط به اخلال‌گران ارزی باشد از سوی وزارت اطلاعات و در دادگاه انقلاب رسیدگی می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است