تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 26962
تاریخ انتشار: 29. فروردين 1397 - 7:30
استاندار ایلام گفت: رفع مشکلات واحدهای تولیدی از راهبردهای اقتصادی سال ۹۷ در ایلام است.

به گزارش پایگاه خبری جویزر؛"قاسم سلیمانی"، استاندار ایلام امروز در جلسه ستاد اقتصادی مقاومتی گفت: ستاد سرمایه گذاری استان باید نسبت به رفع موانع ، صدور مجوزها و برداشتن مشکلات برای ورود سرمایه گذاران در استان اقدام کنند.

وی افزود: راهبرد دیگر استان جذب تسهیلات اشتغال زایی است که در این حوزه نیز با توجه به ابلاغ مابقی تسهیلات اشتغال فراگیر و توسعه روستایی نسبت به ساماندهی طرح های اشتغال زایی اقدام کرده و در صورت ایجاد مشکل و مانع آن را به ستاد اقتصاد مقاومتی ارجاع کند.

 استاندار ایلام رفع مشکلات واحدهای تولیدی راکد یا نیمه فعال و کارگاهایی که پیشرفت فیزکی بالای ۶۰ درصد دارند را اولویت کاری سال جاری اعلام کرد و گفت: این سه راهبرد اساسی استان در بحث اقتصادی است که در ستاد اقتصاد مقاومتی استان پیگیری خواهد شد. 

وی تصریح کرد: برخی از واحدهای تولیدی که از امکانات دولتی نظیر وام، زمین و امتیازات مختلف با وجود شرایط سخت استفاده می کنند نمی توانند از هدف اصلی خود خارج شود و هر لحظه اعلام انصراف کنند که در این صورت باید دستگاه های نظارتی و قضایی با آن برخورد کنند ، به عنوان مثال همین کشتارگاه ایوان مسئولان نسبت به رفع مشکلات این واحد اقدام کنند و نمی تواند هر لحظه اعلام انصراف کند چرا که منابع و امکانات دولت را مورد استفاده قرار داده است و باید پاسخگو باشد.

 سلیمانی دشتکی تأکید کرد: مدیران کلمه نه از ادبیات مدیریتی خود بردارند و با دیدگاه مثبت به مشکلات مردم نگاه کنند و در صورت مشکلات قانونی توضیحات لازم را ارائه دهند. 

 وی با تأکید بر عنوان سال تصریح کرد: امسال سال حمایت از کالای ایرانی و همه ما موظفیم از این الگو حمایت کنیم و ذیحسابان تحت هیج شرایطی کالای خارجی که در تولید داخلی دارد را برای دستگاهها خرید نکنند و دستگاه های عمرانی و زیرساختی برای اجرای پروژه های عمرانی خود از کالاهای تولید داخل استان استفاده کنند. 

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است