تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 26939
تاریخ انتشار: 27. فروردين 1397 - 7:58
فرماندار ایوان گفت :سازمانهای مردم نهاد در کاهش آسیبهای اجتماعی نقش موثردارند.

به گزارش پایگاه خبری جویزر؛جلسه هیأت نظارت برسازمان های مردم نهاد شهرستان ایوان ، در محل فرمانداری و به ریاست امیدعلی سبزی فرماندار ایوان برگزار شد .

 

در این جلسه سبزی با اشاره به توانمندی های این سازمان ها گفت : برنامه هایی که با کمک و همکاری مردم انجام گرفته ، هم نتیجه مطلوب تری داشته و هم هزینه و زمان کمتری صرف آن گردیده است ؛ و به همین دلیل ، یکی از اهداف دولت استفاده از ظرفیت و توانمندی های سمن ها و مشارکت آنان در اجرای برنامه های مختلف است .

 

وی افزود : این سازمان ها در چارچوب وظایف قانونی خود ، می توانند منشاٌ خدمات مؤثری در سطح جامعه ، در زمینه کمک به کاهش آسیب های اجتماعی ، مسائل مربوط به محیط زیست ، کمک به حفظ و احیاء منابع طبیعی ، بهداشت محیط ، کمک به ایجاد نشاط و شادابی در جامعه و ... باشند .

 

فرماندار ایوان در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت : ادارات و نهادهای شهرستان لازم است با سمن هایی که دارای مجوز قانونی هستند ، تعامل و همکاری نمایند .

 

در ادامه اعضاء حاضر در جلسه نقطه نظرات خود را در رابطه با کمک به تقویت این سازمان ها و استفاده مطلوب از ظرفیت های آنها بیان نمودند ؛ و در پایان تصمیماتی در این راستا اتخاذ شد . لازم به ذکر است که تعداد 32 سازمان مردم نهاد در شهرستان ایوان ، در زمینه های مختلف فعالیت می کنند .

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است