تازه ترین مطالب

کد مطلب: 26939
تاریخ انتشار: 27. فروردين 1397 - 7:58
فرماندار ایوان گفت :سازمانهای مردم نهاد در کاهش آسیبهای اجتماعی نقش موثردارند.

به گزارش پایگاه خبری جویزر؛جلسه هیأت نظارت برسازمان های مردم نهاد شهرستان ایوان ، در محل فرمانداری و به ریاست امیدعلی سبزی فرماندار ایوان برگزار شد .

 

در این جلسه سبزی با اشاره به توانمندی های این سازمان ها گفت : برنامه هایی که با کمک و همکاری مردم انجام گرفته ، هم نتیجه مطلوب تری داشته و هم هزینه و زمان کمتری صرف آن گردیده است ؛ و به همین دلیل ، یکی از اهداف دولت استفاده از ظرفیت و توانمندی های سمن ها و مشارکت آنان در اجرای برنامه های مختلف است .

 

وی افزود : این سازمان ها در چارچوب وظایف قانونی خود ، می توانند منشاٌ خدمات مؤثری در سطح جامعه ، در زمینه کمک به کاهش آسیب های اجتماعی ، مسائل مربوط به محیط زیست ، کمک به حفظ و احیاء منابع طبیعی ، بهداشت محیط ، کمک به ایجاد نشاط و شادابی در جامعه و ... باشند .

 

فرماندار ایوان در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت : ادارات و نهادهای شهرستان لازم است با سمن هایی که دارای مجوز قانونی هستند ، تعامل و همکاری نمایند .

 

در ادامه اعضاء حاضر در جلسه نقطه نظرات خود را در رابطه با کمک به تقویت این سازمان ها و استفاده مطلوب از ظرفیت های آنها بیان نمودند ؛ و در پایان تصمیماتی در این راستا اتخاذ شد . لازم به ذکر است که تعداد 32 سازمان مردم نهاد در شهرستان ایوان ، در زمینه های مختلف فعالیت می کنند .

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام