تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 26929
تاریخ انتشار: 27. فروردين 1397 - 7:08
فرمانده انتظامی شهرستان ایوان بر لزوم ایمن کردن راه‌ های مسیر ارتباطی زائران اربعین حسینی تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری جویزر، سعید عالی‌پور فرمانده انتظامی ایوان ؛در نشست تعاملی با روسای ادارات راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و راه و شهرسازی ضمن تبریک سال جدید و تشکر از تعامل هر دو اداره با مجموعه انتظامی و پلیس راه و راهور اظهار داشت: تعامل ادارات و نهادها در پیشبرد مأموریت‌ها و اهداف سازمانی بسیار موثر است.

فرمانده انتظامی شهرستان ایوان گفت: این دیدار که به منظور رفع مشکلات و تسریع خدمت رسانی به شهروندان و زائران به ویژه در ایام اربعین سال ۹۷ تشکیل و در این زمینه بحث و تبادل نظر شد و بر همکاری بیشتر و تبادل اطلاعات جاده‌ای تأکید شد.

وی افزود‌: ایمن کردن راه‌ها با استفاده از نصب دوربین‌های ثبت تخلفات و پلاک خوان در محورهای ایوان - زرنه و سراب و همچنین ایجاد روشنایی و نصب علائم هشدار دهنده و چهار خطه کردن راه ارتباطی از روستای کله جوب تا تونل اربعین که یکی از محورهای اصلی استان ایلام به استان کرمانشاه است.

عالی‌پور اظهار داشت: با این اقدامات مشکلات زیادی از بار ترافیکی حل و رضایت‌مندی عمومی را در پی خواهد داشت.

علی رشیدی رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان ایوان در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از حضور در مجموعه انتظامی شهرستان این تعاملات را بسیار مهم ارزیابی کرد و گفت: در سایه این تعاملات است که می‌توان آسیب‌ها و مشکلات را احصاء و مرتفع کرد و از آمادگی این اداره در جهت همکاری و تعامل هرچه بیشتر با نیروی انتظامی و رفع مشکلات احصاء شده تاکید کرد.

رئیس اداره راهداری و حمل نقل جاده‌ای ایوان نیز در این نشست ضمن تشکر از همکاری صمیمانه مجموعه انتظامی شهرستان و پلیس راه و راهور گفت : در صدد هستیم که دوربین‌های ثبت تخلفات و پلاک خوان را در محورهای مواصلاتی شهرستان که تعدادی نیز نصب شده را راه اندازی کنیم و در این زمینه تعاملات بسیار خوبی با نیروی انتظامی داریم.

کاظم رضانیا افزود : یکی دیگر از مشکلات جاده‌های شهرستان تعمیر و تعریض آنهاست که در این خصوص جاده مسیر زرنه – سومار تا روستای ویله تعمیر و ما بقی مسیر در روزهای آتی نیز مرمت خواهد شد و برای تعریض جاده ها برنامه هایی در دست اقدام است.

انتهای پیام/

ارسال نظر
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است