تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 26927
تاریخ انتشار: 24. فروردين 1397 - 18:14
امام جمعه ایوان گفت :مسئولین استان و شهرستان و نمایندگان مردم مسئولند از آن کارخانه دار بخواهند که کارخانه را به لحاظ تجهیزات ایمن سازی نماید.

به گزارش پایگاه خبری جویزر؛حجت الاسلام "علی حیدری"؛ امام جمعه ایوان در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرستان ایوان؛ گفت :ما برای تحلیل دو نوع دشمن داریم دشمن شناسی دروغین آمریکایی که آمریکایی ها القا میکند که قدرت بزرگ هستند و هرچه بخواهد میتواند انجام دهد  که برخی گروههای سیاسی و مسئولین داخلی  ، دشمن شناسی آنها همین است که با آمریکا تعامل کنیم تا ما را نابود نکند.

 

 

حجت الاسلام حیدری اظهار کرد : نوع دوم  دشمن شناسی دشمن شناسی است  که امام و رهبری یاد دادند در میدان عمل هم گفتند آمریکا هیچ غلطی نمیتواند بکند؛۸ سال جنگ توسط آمریکا و قدرتها بر ما تحمیل شد هیچ غلطی نکردند، رهبری نیز با تاسیس ۵ محور مقاومت لبنان، فلسطین، سوریه، عراق و یمن عملا نشان داد با بیرون راندن داعش که مورد حمایت آمریکا و صهیونیسم و وهابیت و سایر استکبار بود، هیچ غلطی نتوانستند بکنند.

 

 

 امام جمعه ایوان به افزایش ارز اشاره کرد و افزود:کاهش ارزش پول ملی یعنی نابود شدن پول ملی، یعنی تبدیل شدن طبقه متوسط جامعه به فقیریعنی قرار گرفتن در یک بحران.متاسفانه مساله دلار و ارز نبض اقتصاد کشور ما شده ما همه چیز را به دلار وصل کردیم برخی گفتند دلیل این افزایش قیمت را  دلالها دانستند اگر چند دلال اقتصاد مملکت ما را به هم بریزد پس هیچ اقتداری نداریم.

 

وی ادامه داد:مردم باید در انتصاب ها نقش داشته باشند؛ این وسط حزب یا جناحی برای اهداف سیاسی میآید انتصاب داشته باشد کسی را بگذارد فردا پلی شود که استفاده شود و کنار دست او قرار گیرند،در این شهرستان ۱۰۰۰ نفر معلم خوب و شایسته است بگذارید مردم انتخاب کنند نمیدانم چرا گروه های سیاسی خود را صاحب همه چیز می دانند؟ برخی دنبال آن هستند پست ها را اشغال کنند، ۲ سال مانده به انتخابات از این طریق فضا را سیاسی کند فضای فرهنگی باید فرهنگی باشد و مردم انتخاب کننتبدیل شدن آموزش و پرورش و بچه های مردم به ابزاری برای مطامع سیاسی آقایی که میخواهد مجلس برود این درست نیست.

 

 

 

حجت الاسلام حیدری  بیان داشت:در ارتباط با کارخانه سولفات ایوان واقعیات را به مردم بگوئید بعضی پنهان کاری میکنندوقتی سلامت مردم در خطر است هرچه واقعیت است به مردم بگویید گناه مردم چه است؟ کارگر چه گناهی کرده که اولین قربانی آسیبهای کارخانه ای باشد که آسیبهای زیست محیطی ایجاد میکند... حق مردم تنفس است سیاسی کاری که نیست... من شنیدم برخی دنبال این هستند پوشش بگذارند کسی نفهمدکارخانه نباید تعطیل شود، مسئول کارخانه از آن سودی که میبرد بخشی را هزینه ایمن سازی آن مواد آسیب رسان کند.

 

 

وی در پایان گفت :مسئولین استان و شهرستان و نمایندگان مردم مسئولند از آن کارخانه دار  بخواهند که کارخانه را به لحاظ  تجهیزات ایمن سازی نماید.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است