تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 26906
تاریخ انتشار: 22. فروردين 1397 - 7:53
به منظور بررسی مسائل و مشکلات شوراها و شهرداری شهر ایوان ، اعضاء شوراهای اسلامی و شهردار ایوان با فرماندار این شهرستان دیدار نمودند .

به گزارش پایگاه خبری جویزر؛به منظور بررسی مسائل و مشکلات شوراها و شهرداری شهر ایوان ، اعضاء شوراهای اسلامی و شهردار ایوان با فرماندار این شهرستان دیدار نمودند .

 

"امیدعلی سبزی"؛ فرماندار ایوان ، در این دیدار  با اشاره به مشکلات عمران شهری و ضرورت بهبود وضعیت معابر و ارتقاء مبلمان شهری گفت : یکی از نیازهای اولیه هر منطقه مسکونی داشتن معابری مناسب ، فضایی مطلوب و وجود زیرساخت های رفاهی برای آسایش و آرامش مردم آن منطقه می باشد ؛ اما متأسفانه در سنوات گذشته این امر در شهر ایوان به خوبی محقق نشده است  و لازم است شورا و شهرداری و دیگر دستگاههای ذیربط دست به دست هم داده و با تلاشی مضاعف در راستای برطرف نمودن مشکلات این شهر بکوشند .

 

وی افزود : شورا باید علاوه بر نظارت برکار شهردار ، ضمن ارائه برنامه ها و راهکار های مناسب و قابل اجرا در مسیر درآمدزایی قدم برداشته و شهردار را در انجام پروژه های مختلف حمایت و یاری نمایند .

 

فرماندار ایوان در ادامه گفت : شوراها بر اساس یک فرایند قانونی شکل گرفته ، و با رأی مردم روی کار آمده اند ؛ و وظیفه آنان پیگیری مطالبات قانونی شهروندان و تلاش برای خدمات رسانی مطلوب به آنان است ؛ و برای موفقیت در این امر ، لازم است بر قانون و شرح وظایف کاری خود اشرافیت کامل داشته باشند .

 

در ادامه اعضاء شورای اسلامی شهر ایوان ، مطالبی در راستای تسریع در روند بهبود عمران شهری ایوان بیان کردند ؛ و جهانی شهردار ایوان نیز گزارشی از مجموعه اقدامات و عملکرد این شهرداری در سال 96 ارائه نمود

 

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است