تازه ترین مطالب

کد مطلب: 26906
تاریخ انتشار: 22. فروردين 1397 - 7:53
به منظور بررسی مسائل و مشکلات شوراها و شهرداری شهر ایوان ، اعضاء شوراهای اسلامی و شهردار ایوان با فرماندار این شهرستان دیدار نمودند .

به گزارش پایگاه خبری جویزر؛به منظور بررسی مسائل و مشکلات شوراها و شهرداری شهر ایوان ، اعضاء شوراهای اسلامی و شهردار ایوان با فرماندار این شهرستان دیدار نمودند .

 

"امیدعلی سبزی"؛ فرماندار ایوان ، در این دیدار  با اشاره به مشکلات عمران شهری و ضرورت بهبود وضعیت معابر و ارتقاء مبلمان شهری گفت : یکی از نیازهای اولیه هر منطقه مسکونی داشتن معابری مناسب ، فضایی مطلوب و وجود زیرساخت های رفاهی برای آسایش و آرامش مردم آن منطقه می باشد ؛ اما متأسفانه در سنوات گذشته این امر در شهر ایوان به خوبی محقق نشده است  و لازم است شورا و شهرداری و دیگر دستگاههای ذیربط دست به دست هم داده و با تلاشی مضاعف در راستای برطرف نمودن مشکلات این شهر بکوشند .

 

وی افزود : شورا باید علاوه بر نظارت برکار شهردار ، ضمن ارائه برنامه ها و راهکار های مناسب و قابل اجرا در مسیر درآمدزایی قدم برداشته و شهردار را در انجام پروژه های مختلف حمایت و یاری نمایند .

 

فرماندار ایوان در ادامه گفت : شوراها بر اساس یک فرایند قانونی شکل گرفته ، و با رأی مردم روی کار آمده اند ؛ و وظیفه آنان پیگیری مطالبات قانونی شهروندان و تلاش برای خدمات رسانی مطلوب به آنان است ؛ و برای موفقیت در این امر ، لازم است بر قانون و شرح وظایف کاری خود اشرافیت کامل داشته باشند .

 

در ادامه اعضاء شورای اسلامی شهر ایوان ، مطالبی در راستای تسریع در روند بهبود عمران شهری ایوان بیان کردند ؛ و جهانی شهردار ایوان نیز گزارشی از مجموعه اقدامات و عملکرد این شهرداری در سال 96 ارائه نمود

 

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام