تازه ترین مطالب

کد مطلب: 26896
تاریخ انتشار: 22. فروردين 1397 - 7:04
امام جمعه شهرستان ایوان در دیدار فرمانده ومسئولین انتظامی شهرستان ایوان گفت : نیروی انتظامی حافظ امنیت و پاسدار ارزشهای اسلامی است که این مسئله بسیار مهمی است.

به گزارش پایگاه خبری جویزر؛حجت الاسلام و المسلمین دکتر "حیدری"در دیدار فرمانده انتظامی شهرستان ایوان اظهار داشت : نیروی انتظامی هم به عنوان مباشر و هم به صورت مستقیم با مردم در ارتباط است و نیروی انتظامی نیرویی با رگه های محکمی از مردمی بودن است که بیشترین ارتباط با مردم دارد .

وی یادآور شد : اگر مسائل فرهنگی و اقتصادی در جامعه اصلاح نشود ، وظیفه نیروی انتظامی سنگین تر می شود زیرا مسائل فرهنگی و اقتصادی رابطه مستقیمی با آسیب های اجتماعی و جرم دارند و در صورت کم کاری و یا اخلال در این دو مسئله ؛ آسیب های اجتماعی و جرائم رشد می کنند که جبران آنها مستلزم هزینه های بالایی است .

امام جمعه ایوان تصریح کرد : برای شناسایی علل وقوع آسیب های اجتماعی و نیز ارائه راهکار در جهت پیشگیری از آنها بایستی جلسات هم اندیشی بین دستگاها و نهادهای همسو به صورت مستمربرگزار گردد تا با هم فکری راهکارهای مناسب در جهت پیشگیری از این آسیب ها اندیشیده شود .

امام جمعه ایوان در پایان از تلاش های مجموعه انتظامی شهرستان در طول یک سال گذشته و ایام نوروز تشکر کرد و بیان داشت : از هر کمکی در راستای پیشبرد اهداف ناجا و کاهش آسیب های اجتماعی و جرائم دریغ نخواهم کرد .

شایان ذکر است ،در ابتدای جلسه فرمانده انتظامی شهرستان ایوان ضمن تبریک سال جدید و اعیاد پیش رو گزارشی از عملکرد ایام نوروز ارائه کرد و گفت : من و همکارانم شبانه روز تلاش می کنیم تا مردم در کمال آسایش و آرامش به امورات زندگی بپردازند و از این جهت که این افتخار سربازی نصیب ما شده است بسیار خرسندیم.

سرهنگ سعید عالی پور بیان داشت : امنیت تولید اجتماعی است و تمامی نهادها ، سازمانها و قاطبه مردم در آن نقش دارند و صرفاً پلیس نمی تواند امنیت را تولید کند و تا همراهی مردم و سایر ارگانها و سازمانها نباشد کار پلیس بسیار سخت و دشوار خواهد شد لذا وحدت بین دستگاها و مردم بسیار ارزنده است و نیروی انتظامی از تشکیل جلسات هم اندیشی با ادارات ونهادها استقبال می کند.

 وی افزود : با توجه به رویکرد اجتماعی و تعاملی که در نیروی انتظامی وجود دارد لذا از ظرفیت مهم روحانیت ، بزرگان و معتمدین در حل و فصل منازعات و کاهش آسیب هی اجتماعی به خوبی استفاده می گردد.

شایان ذکر است به مناسبت سال جدید فرمانده انتظامی شهرستان ایوان به همراه جانشین و روئسای عقیدتی سیاسی و حفاظت اطلاعات شهرستان با نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه شهرستان در محل دفتر امام جمعه دیدار کردند

ارسال نظر
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام