تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 26896
تاریخ انتشار: 22. فروردين 1397 - 7:04
امام جمعه شهرستان ایوان در دیدار فرمانده ومسئولین انتظامی شهرستان ایوان گفت : نیروی انتظامی حافظ امنیت و پاسدار ارزشهای اسلامی است که این مسئله بسیار مهمی است.

به گزارش پایگاه خبری جویزر؛حجت الاسلام و المسلمین دکتر "حیدری"در دیدار فرمانده انتظامی شهرستان ایوان اظهار داشت : نیروی انتظامی هم به عنوان مباشر و هم به صورت مستقیم با مردم در ارتباط است و نیروی انتظامی نیرویی با رگه های محکمی از مردمی بودن است که بیشترین ارتباط با مردم دارد .

وی یادآور شد : اگر مسائل فرهنگی و اقتصادی در جامعه اصلاح نشود ، وظیفه نیروی انتظامی سنگین تر می شود زیرا مسائل فرهنگی و اقتصادی رابطه مستقیمی با آسیب های اجتماعی و جرم دارند و در صورت کم کاری و یا اخلال در این دو مسئله ؛ آسیب های اجتماعی و جرائم رشد می کنند که جبران آنها مستلزم هزینه های بالایی است .

امام جمعه ایوان تصریح کرد : برای شناسایی علل وقوع آسیب های اجتماعی و نیز ارائه راهکار در جهت پیشگیری از آنها بایستی جلسات هم اندیشی بین دستگاها و نهادهای همسو به صورت مستمربرگزار گردد تا با هم فکری راهکارهای مناسب در جهت پیشگیری از این آسیب ها اندیشیده شود .

امام جمعه ایوان در پایان از تلاش های مجموعه انتظامی شهرستان در طول یک سال گذشته و ایام نوروز تشکر کرد و بیان داشت : از هر کمکی در راستای پیشبرد اهداف ناجا و کاهش آسیب های اجتماعی و جرائم دریغ نخواهم کرد .

شایان ذکر است ،در ابتدای جلسه فرمانده انتظامی شهرستان ایوان ضمن تبریک سال جدید و اعیاد پیش رو گزارشی از عملکرد ایام نوروز ارائه کرد و گفت : من و همکارانم شبانه روز تلاش می کنیم تا مردم در کمال آسایش و آرامش به امورات زندگی بپردازند و از این جهت که این افتخار سربازی نصیب ما شده است بسیار خرسندیم.

سرهنگ سعید عالی پور بیان داشت : امنیت تولید اجتماعی است و تمامی نهادها ، سازمانها و قاطبه مردم در آن نقش دارند و صرفاً پلیس نمی تواند امنیت را تولید کند و تا همراهی مردم و سایر ارگانها و سازمانها نباشد کار پلیس بسیار سخت و دشوار خواهد شد لذا وحدت بین دستگاها و مردم بسیار ارزنده است و نیروی انتظامی از تشکیل جلسات هم اندیشی با ادارات ونهادها استقبال می کند.

 وی افزود : با توجه به رویکرد اجتماعی و تعاملی که در نیروی انتظامی وجود دارد لذا از ظرفیت مهم روحانیت ، بزرگان و معتمدین در حل و فصل منازعات و کاهش آسیب هی اجتماعی به خوبی استفاده می گردد.

شایان ذکر است به مناسبت سال جدید فرمانده انتظامی شهرستان ایوان به همراه جانشین و روئسای عقیدتی سیاسی و حفاظت اطلاعات شهرستان با نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه شهرستان در محل دفتر امام جمعه دیدار کردند

ارسال نظر
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است