تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 26885
تاریخ انتشار: 19. فروردين 1397 - 8:06
رییس صنعت ،معدن و تجارت ایوان خبر داد،
شناسایی 46واحد صنفی متخلف در ایوان
رییس صنعت ،معدن و تجارت ایوان از شناسایی 46واحد متخلف صنفی در طرح نظارت نوروزی در شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جویزر،"امید علی عزتی"؛ رییس اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان ایوان، در گفتگو با خبر نگار ما اظهار کرد :طرح نظارت ویژه ایام نوروز در شهرستان ایوان همزمان با سایر نقاط کشور  اجرا شد که در این طرح بازرسین اتاق اصناف و اداره صنعت معدن وتجارت شهرستان ایوان  تعداد 700مورد بازرسی را از واحد های صنفی متخلف انجام دادند که در نتیجه این بازرسی ها تعداد46 واحد صنفی متخلف شناسایی و به تعزیرات حکومتی استان  معرفی شدند .

 

 

عرتی گفت : در این طرح بر کراکز عرضه میوه،آجیل و خشکبار و شیری فروشی های سطح شهرستان نظارت بعمل امد.

 

 

 

عزتی گفت: بازرسین اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان در راستای نظارت بر بازار و واحد های صنفی از هیچ تلاشی دریغ نخواهند کرد و خوشبختانه تاکنون تعداد 820مورد بازرسی با بهره گیری از دو اکیپ خودرویی و پیاده در سطح شهرستان صورت گرفته است.

 

 

 

وی افزود : نظارت بر عملکرد نانوایی های شهرستان یکی دیگر از وظایف محوله است که این امر نیز با بهره گیری از بازرسین به صورت مداوم در  این ایامصور گرفت.

 

 

وی ادامه داد:استفاده از توان ناظرین افتخاری نیز یکی از پتانسیل های موجود است که از این توان استفاده می شود که در حال حاضر 43ناظر افتخاری با این نهاد همکاری دارند.

 

 

 

وی از شهروندان خواست هرگونه تخلف اقتصادی را از طریق تماس با شماره تلفن گویای 124 ستاد خبری سازمان صنعت، معدن و تجارت اطلاع دهند تا در کمترین زمان مورد رسیدگی قرار گیرد.

 

انتهای پیام

 

ارسال نظر
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است