تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 26866
تاریخ انتشار: 16. فروردين 1397 - 12:19
استاندار ایلام گفت: امسال بعد اقتصادی اربعین در کنار سایر ابعاد رونق می‌گیرد.

به گزارش پایگاه خبری جویزر؛یقاسم سلیمانی دشتکی،  استاندار ایلام در دیدار با جمعی از مردم شهرستان ایوان، در سالن آمفی تئاتر ارشاد اسلامی ایوان  گفت: پایان سال 96 بهترین پرداخت‌ها به پیمانکاران و کارکنان دولت در استان ایلام انجام شد.

 

استاندار ایلام اظهار کرد: با تلاش‌هایی که مسئولان و فرزندان شما مردم انجام شد ما به دنبال جذب اعتبارات بودیم و پایان این سال توانستیم پرداخت‌های خوبی به پیمانکاران و کارکنان دولت داشته باشیم.

 

وی با اشاره به خدمات و برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی برای مستضعفین و مسلمین جهان، افزود: ماقبل از انقلاب هرگونه فعالیتی اعم از اقتصادی، سیاسی و انتصاب مدیران باید از ابرقدرت‌ها اجازه می‌گرفتیم و کوچک‌ترین مبادلات و انتصابات باید با اجازه ابرقدرت‌ها انجام می‌شد.

 

سلیمانی دشتکی، تصریح کرد: به لطف خدا و به برکت خون شهدا که قبل، در زمان جنگ تحمیلی و حین انقلاب نثار انقلاب شد و شهدای زیادی تقدیم شد نظام اسلامی ایران به وجود آمد و این خون‌بهای استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی بود.

 

وی، یادآور شد: در دوران قبل و در اوج قدرت کشور مناطق بسیاری از کشور ما از دست رفت و حاکمان گذشته با کوچک‌ترین فشاری نقاط مختلف کشور را واگذار می‌کردند و اینکه ما در ابتدای سفرهای خود با حضور در مزار شهدا به این عزیزان ادای احترام می‌کنیم به دلیل نقش تاریخی است که این عزیزان در حفظ خاک و تمامیت ارزشی و اسلامی داشتند است.

 

استاندار ایلام، گفت: آمریکا در زمان‌های مختلف با ترفندهای گوناگون به دنبال از پا درآوردن مردم ما بوده است و اکنون با مسائل اقتصادی به دنبال این هدف است، دولت‌ها هرکدام نقاط قوت و ضعفی داشتند و دولت یازدهم و دوازدهم وارث مشکلات بسیاری در کشور بود و باید به آن مشکلات اقتصادی که با تحریم‌های آمریکا به کشور ایجادشده نیز اشاره کرد.

 

وی، با اشاره به این‌که دولت یازدهم و دوازدهم منشاء خدمات بسیاری ازجمله کنترل تورم، آزادسازی معاملات بین‌المللی، فروش و دریافت پول نفت، رفع تحریم‌های بیمه‌ای، ایجاد رابطه معقول با کشورها، ایجاد آرامش در کشور بوده است خاطرنشان کرد: در استان ایلام نیز کارهای خوبی انجام‌شده است، نفت، گاز و پتروشیمی، جاده‌ها و دیگر خدماتی که در استان صورت گرفته است و ما در تلاش هستیم تا مشکلات مختلف استان را برطرف کنیم.

 

استاندار ایلام، بابیان اینکه من موافق نیستم اربعین دولتی شود، افزود: سال بعد، بُعد اقتصادی اربعین در کنار سایر ابعاد رونق می‌گیرد و باید گفت که دولت‌های یازدهم و دوازدهم تاکنون منشان خدمات زیادی در کشور بوده و موانعی را در سد راه توسعه استان برداشته است.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است