تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 26858
تاریخ انتشار: 15. فروردين 1397 - 8:13
جانشین اطلاعات قرارگاه امنیتی امام علی(ع) گفت: بنده در حال انجام وظیفه هستم و این شایعات مضحک ناشی از عمق کینه‌ورزی دشمنان است.

به گزارش پایگاه خبری جویزر،"دوست‌علی آزوغ"، جانشین اطلاعات قرارگاه امنیتی امام علی(ع) امروز در گفتگو با خبرنگار ایلام بیدار در خصوص خبر منتشره در رسانه های ضدانقلاب مبنی دستگیری وی توسط نهادهای قانونی کشور گفت: به‌عنوان سرباز ولایت آماده خدمت‌رسانی به مردم و میهن اسلامی هستم.

وی با تصریح بر اینکه برای دست یافتن به اهداف والای انقلاب اسلامی همواره با تمام وجود تلاش خود را به‌کار می‌گیریم، گفت: ایران اسلامی همواره با کینه‌توزی‌های دشمنان مواجه بوده است.

آزوغ دسیسه‌های شوم دشمنان را پیچیده و ناجوانمردانه عنوان کرد و متذکر شد: دشمنان در عرصه‌های مختلف با شکست مواجه شده‌اند و این به برکت تعالیم نجات‌بخش دین اسلام، هدایت‌های ولی‌فقیه، جان‌فشانی شهدای والامقام و بصیرت و انسجام ملت ایران میسر شده است.

جانشین اطلاعات قرارگاه امنیتی امام علی(ع) در پاسخ به پرسشی در مورد انتشار شایعه کانال کذاب و جیره‌خوار بیگانگان موسوم به آمدنیوز مبنی بر اتهام‌زدن به وی، گفت: بنده در حال انجام وظیفه هستم و این شایعات مضحک ناشی از عمق کینه‌ورزی دشمنان است و انتشار این دروغ‌ها، کوبیدن بر طبل رسوایی است که چهره واقعی گردانندگان این کانال و امثالهم برای مردم نمایان شده است که جیره‌خوار سرویس‌های جاسوسی دشمنان ملت ایران هستند و چنین دروغ‌هایی جز بی‌اعتباری بیشتر برای منتشرکنندگان آن، نتیجه‌ای ندارد.  

 

انتهای پیام/س

ارسال نظر
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است