تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 26809
تاریخ انتشار: 28. اسفند 1396 - 17:34
آخرین مجمع بسیج شهرستان ایوان با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان در سپاه ناحیه ایوان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری جویزر؛،آخرین جلسه مجمع بسیج شهرستان ایوان با حضور جمعی از مسئولان شهرستان ایوان در نماز خانه سپاه ناحیه ایوان برگزار شد.

 

حجت الاسلام علی احمدیان مسئول تعلیم و تربیت ناحیه ایوان گفت:طلاق و خودکشی امروز یکی از آسیبهای اجتماعی در سطح جامعه است که این آسیبها روز به روز دامنه ان  گسترده می شود.

 

حجت الاسلام احمدیان بیان کرد:لازم و ضروری است که در سطح جامعه برنامه ریزی های لازم را در راستای کاهش این آسیبها صورت گیرد.

 

وی به نقش،سازنده  والدین در کاهش آسیبها اشاره کردوادامه داد:مدیریت و کنترل والدین روی فرزندان باید جامع تر صورت گیرد چرا که والدین نقش،بازدارنده ای را می توانند ایفا نمایند.

 

امیدعلی سبزی فرماندار ایوان در این جلسه با تبریک فرارسیدن سال جدید گفت:بسیج و سپاه به عنوان نهادی که درتمام عرصه زحمات زیادی رامتحمل شده است ،واز ایت ظرفیت عظیم نی توان در زمیته عمران شهری و روستایی استفاده نمود.

 

فرماندار ایوان ادامه داد :همه مسئولان در مقابل مردم مسئول هستندوباید یک همفکری،همدلی بین مردم به وجود آید.

 

 وی افزود:شهرستتن ایوان دارای ظرفیت های،زیادی در حوزه کشاورزی و باغداری،..ـمی باشد که می توان از این،ظرفیتهابهره گرفت.

 

حجت اکبری رییس مجمع بسیج شهرستان ایوان در این جلسه گفت:رهبر معظم انقلاب سال ۹۶را سال اقتصاد مقاومتی ،تولید و اشتغال نامگذاری کردند و از همگان خواستند که این شعار راسرلوحه کاری خود در طول سال قرار دهند.

 

اکبری اظهار کرد:بسیج یک نهاد مردمی است که به فرمان امام خمینی (ره) بنیان نهاده شدو امروز در تمام عرصه حضوری فعال و گسترده دارد.

 

وی افزود:یکی از ضرورتهایی که لازم است که مسئولان مدنظر قرار دهند این است که مسئولان در پایان سال گزارشی شفاف و روشن از عملکرد خودرادر اختیار مردم قرار دهند.

انتهای پیام/

تصاویر بیشتر برای مطلب: 
ارسال نظر
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است