تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 26806
تاریخ انتشار: 27. اسفند 1396 - 8:52
مدیرآموزش و پرورش ایوان گفت:تمهیدات لازم جهت اسکان مهمانان نوروزی در ایوان فراهم شده است .

به گزارش پایگاه خبری جویزر؛،به منظور رفاه حال میهمانان نوروزی و با هدف ارائه خدمات مناسب به همکاران فرهنگی و توجیه و راهنمایی عوامل ستاد اسکان نوروزی جلسه ای با حضور مدیر آموزش وپرورش ،معاون پشتیبانی ،کارشناسان حراست،ارزیابی عملکرد و رفاه و مدیران مدارس در محل آموزش و پرورش شهرستان ایوان برگزار شد.

 

در ابتدای این جلسه علیرضا پناهی مدیر آموزش و پرورش ضمن خیر مقدم و تقدیر و تشکر از خدمات مدیران مدارس و عوامل اجرایی ستاد اسکان میهمانان نوروزی که در سال گذشته با تلاش های خود توانستند از نظر ارائه خدمات کیفی به میهمانان رضایت مهمانان نوروزی را به دست آورند ابراز امیدواری کرد خدمات مناسب ودر خور نام معلم و فرهنگی  برای میهمانان نوروزی ارائه دهیم تا فرهنگ مهمان نوازی مردم این شهرستان در خاطره میهمانان به خوبی یاد شود.

 

پناهی در ادامه ضمن تشریح برنامه ها و اهداف طرح اسکان  اظهار داشت:  در این راستا کلیه تمهیدات از جمله تشکیل جلسات با مسئولین شهر ، اداره کل ، بازدید از مدارس و صدور ابلاغ مجریان طرح اتخاذ شده است و مدارس مجری این طرح آماده پذیرایی از مهمانان  است.

 

 

سپس کارشناس دوایر مختلف مدیریت آموزش و پرورش به همین منظور به ارائه نقطه نظرات مختلف در جهت چگونگی پذیرایی مناسب از مهمانان نوروزی در مدارس این شهرستان پرداختند.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است