تازه ترین مطالب

کد مطلب: 26762
تاریخ انتشار: 22. اسفند 1396 - 15:27
دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایوان غرب در قالب کاروان‌های راهیان نور از مناطق عملیاتی سارات سومار و تنگه کوشک بازدید کردند.

به گزارش پایگاه خبری جویزر؛با توجه به تاکید رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایوان مبنی بر اهتمام جدی برگزاری اردوی راهیان نور با همکاری حوزه فرهنگی و بسیج دانشجویی دانشگاه اردوی یکروزه به مقصد مناطق عملیاتی سارات سومار و تنگه کوشک برگزار شد.

در این اردوی یکروزه که جمعی از دانشجویان به همراه رئیس دانشگاه و معاونان حضور داشتند، سرهنگ محبت محمدی از یادگاران هشت سال دفاع مقدس روایتگر رشادت‌های رزمندگان اسلام و بسیج مردمی در جلوگیری از سقوط شهرستان ایوان در حماسه تنگه کوشک در سال 68 و عملیات مسلم ابن عقیل برای باز پس گیری سارات سومار در سال 61 بود.

در این سفر سیاحتی –زیارتی، دانشجویان از تنگه کوشک و یادمان شهدا، سارات سومار و یادمان شهدای گمنام در شهر سومار بازدید کردند و در بین آنها بسته­‌های فرهگی به رسم یادبود توزیع شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایوان غرب در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری آنا هدف از این قبیل اردوها را بازخوانی فرهنگ حماسه و ایثار عنوان کرد و گفت: «عزت ایران اسلامی مرهون خون شهیدانی است که با نثار جان خود نهال انقلاب را آبیاری کردند و برای ما امنیت را به ارمغان آوردند.»

دکتر آرش نادمی تصریح کرد: «وظیفه ماست تا با برگزاری اردوی راهیان نور، ارتباط نسل جدید را با سیره شهدا و فرهنگ دفاع مقدس مستحکم تر کنیم.»

ارسال نظر
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس