تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 26762
تاریخ انتشار: 22. اسفند 1396 - 15:27
دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایوان غرب در قالب کاروان‌های راهیان نور از مناطق عملیاتی سارات سومار و تنگه کوشک بازدید کردند.

به گزارش پایگاه خبری جویزر؛با توجه به تاکید رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایوان مبنی بر اهتمام جدی برگزاری اردوی راهیان نور با همکاری حوزه فرهنگی و بسیج دانشجویی دانشگاه اردوی یکروزه به مقصد مناطق عملیاتی سارات سومار و تنگه کوشک برگزار شد.

در این اردوی یکروزه که جمعی از دانشجویان به همراه رئیس دانشگاه و معاونان حضور داشتند، سرهنگ محبت محمدی از یادگاران هشت سال دفاع مقدس روایتگر رشادت‌های رزمندگان اسلام و بسیج مردمی در جلوگیری از سقوط شهرستان ایوان در حماسه تنگه کوشک در سال 68 و عملیات مسلم ابن عقیل برای باز پس گیری سارات سومار در سال 61 بود.

در این سفر سیاحتی –زیارتی، دانشجویان از تنگه کوشک و یادمان شهدا، سارات سومار و یادمان شهدای گمنام در شهر سومار بازدید کردند و در بین آنها بسته­‌های فرهگی به رسم یادبود توزیع شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایوان غرب در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری آنا هدف از این قبیل اردوها را بازخوانی فرهنگ حماسه و ایثار عنوان کرد و گفت: «عزت ایران اسلامی مرهون خون شهیدانی است که با نثار جان خود نهال انقلاب را آبیاری کردند و برای ما امنیت را به ارمغان آوردند.»

دکتر آرش نادمی تصریح کرد: «وظیفه ماست تا با برگزاری اردوی راهیان نور، ارتباط نسل جدید را با سیره شهدا و فرهنگ دفاع مقدس مستحکم تر کنیم.»

ارسال نظر
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید