تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 26754
تاریخ انتشار: 21. اسفند 1396 - 7:08
معاون فرماندار ایوان خبر داد؛
تشکیل 4 کمیته ستاد تسهیلات سفر نوروزی در ایوان
معاون فرماندار ایوان از تشکیل 4 کمیته ستاد تسهیلات سفر نوروزی در شهرستان ایوان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری جویزر،"عبدالرضا مهدیان"؛ معاون فرماندار ایوان در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به اینکه شهرستان ایوان مهیای استقبال از میهمانان نوروزی است  اظهار کرد :جلسه  ستاد خدمات  سفر به ریاست فرماندار ایوان با حضور ادارات و مسئولین شهرستان در محل فرمانداری تشکیل شده است.

 

 مهدیان گفت :در این جلسه ادارات زیربط به کمیته  ،بهداشت درمان،اسکان،تبلیغات،انتظامی  تقسیم شده اند و هرکدام وظایف محوله خودرا برعهده دارند.

 

مهدیان با اشاره به اینکه سال گذشته شهرستان ایوان میزبان حجم خوبی از مسافران نوروزی  بوده است افزود : مدارس و مهمانسراهای سطح شهرستان ایوان  آمادگی لازم را جهت اسکان میهمانان نوروزی دارا می باشند.

 

وی به نقش نیروی انتظامی  اشاره کرد و بیان کرد :نیروی انتظامی شهرستان نیز در راستای تامین امنیت با ایجاد 2پست انتظامی در سطح شهرستان ایوان کار تامین امنیت در این ایام را برعهده دارد.

 

 

 معاون فرماندار ادامه داد:برای ایجاد تسهیلات در سفرهای نوروزی هموطنان عزیز و کمک به معرفی فرهنگ و آداب و نیز شناساندن آثار باستانی و تاریخی این منطقه همه دستگاه های اجرایی شهرستان توان و امکانات خود را بسیج کرده اند.

 

 

وی تصریح کرد : ستاد تبلیغات شهرستان ایوان نیز در این ایام با توزیع بروشورها و نصب بنر های متعدد در سطح شهرستان، مناطق گردشگری را به میهمانان نوروزی معرفی خواهد کرد .

 

وی در پایان گفت :از جمله آثار تاریخی متعدد این شهرستان که در فهرست ملی آثار کشور ثبت شده آثاری همچون طاق شیرین و فرهاد، آتشکده سیاهگل، پل شیرپناه، قلعه گوریا، محوطه گاو میش، قلعه شمیران، تپه کلان، تپه نرگسی و شهر تاریخی جوی زر است که امیدواریم مسافران نوروزی شهرستان ایوان را برای گذراندن تعطیلات نوروزی انتخاب نمایند.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید