تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 26740
تاریخ انتشار: 19. اسفند 1396 - 7:00
رییس اداره صنعت معدن و تجارت ایوان خبر داد؛
فعالیت پنج واحد نانوایی کشیک ایام نوروز در ایوان
رییس اداره صنعت معدن و تجارت ایوان از فعالیت پنج واحد نانوایی کشیک برای پخت نان مورد نیاز شهروندان و مسافرین نوروزی در شهرستان ایوان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری جویزر،"امید علی عزتی"، رییس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان  ایوان درگفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد:در تعطیلات نوروز علاوه بر همشهریان، افراد زیادی به عنوان گردشگر و مسافر از استان‌های مختلف از خدمات نانوایی‌ها بهره خواهند برد.

 

عزتی گفت: همانند سال‌های گذشته تعداد زیادی از نانوایی‌ها و واحدهای خبازی این شهرستان در تعطیلات نوروز به عنوان کشیک فعالیت داشته و به ارائه خدمات می‌پردازند.

 

رییس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان ایوان افزود:به منظور ارائه خدمات مطلوب به مسافران نوروزی، ۵ نانوایی این شهرستان ۴نانوایی در شهر ایوان و1نانوایی در بخش زرنه بصورت کشیک در ایام نوروز فعالیت می کنند.

 

عزتی با بیان اینکه  پخت نان مرغوب و ارائه آن به مردم و مسافران در دستور کار این اداره قرار دارد، عنوان کرد: تمهیدات لازم در این خصوص اتخاذ شده است و همچنین آرد مورد نیاز این نانوایی ها از سوی اداره غله تأمین خواهد شد.

 

عزتی به طرح نظارت ویژه ایام نوروز اشاره کرد و بیان داشت :بازرسین بر نحوه فعالیت واحدهای صنفی و کالاهای عرضه شده نظارت دارند و در صورت مشاهده هر گونه تخلف با متخلفان بدون هیچ اغماضی برخورد می شود.

 

وی از شهروندان خواست هرگونه تخلف را از طریق تماس با شماره تلفن گویای 124 ستاد خبری سازمان صنعت، معدن و تجارت اطلاع دهند تا در کمترین زمان مورد رسیدگی قرار گیرد.
 
 
انتهای پیام/

ارسال نظر
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید