تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 26717
تاریخ انتشار: 16. اسفند 1396 - 7:19
دربیستمین جشنواره خیرین مدرسه ساز خیرین ایوانی مبلغ یک میلیاردو 350میلیون ریال کمک کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جویزر ،بیستمین جشنواره خیرین مدرسه ساز  در سالن امور تربیتی اداره آموزش و پرورش شهرستان ایوان تشکیل شد .

"امیدعلی سبزی"؛ فرماندار ایوان؛ با اشاره به استعداد و توانمندی های دانش آموزان ایران اسلامی گفت: در همه المپیادها و مسابقات بین المللی ، دانش آموزان ایرانی به قله های افتخار رسیده و در بین دیگر کشورها به خوبی درخشیده اند .

 

سبزی اظهار کرد: اگر ما بتوانیم فضای مناسب ، ابزار و امکانات آموزشی و کمک آموزشی مورد نیاز دانش آموزان را تأمین نماییم  آنها استعداد و شایستگی خود را به رخ جهانیان خواهند کشید ؛ و در این راستا خیرین فهیم و گرانقدری که در کنار آموزش و پرورش هستند ، می توانند نقش اساسی و ارزنده ای ایفا کنند .

 

سبزی در ادامه افود: یکی از برنامه ها و سیاست های دولت ، کمک به فراهم نمودن نیازهای تحصیلی دانش آموزان و تقسیم عادلانه آن در بین همه مناطق کشور است ؛ و علیرغم همه مشکلات و تنگناهای اقتصادی ، خوشبختانه دولت در این مسیر گامهای بلند و مؤثری برداشته است .

 

در این مراسم خانم جلیلیان رئیس مجمع خیرین بانوان استان ، نیز در خصوص اهمیت کار خیرین اظهار داشت : خیرین انسانهای بزرگی هستند ، که در راستای فراهم نمودن محیط آموزشی مناسب برای دانش آموزان ، و کمک به ارتقاء سطح علم و دانش در مدارس تلاش می کنند .

 

علیرضاپناهی رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان گزارشی از کمک های خیرین به آموزش و پرورش و تأثیر آن در روند تحصیلی دانش آموزان ارائه نمود .

 

در پایان این مراسم مبلغ یک میلیارد ریال کمک نقدی و 350 میلیون ریال کمک غیرنقدی و همچنین 3 قطعه زمین روستایی به مقدار 1000 متر مربع برای ایجاد فضای آموزشی ، به آموزش و پرورش اهداء گردید .

انتهای پیام/

ارسال نظر
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید