تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 26713
تاریخ انتشار: 15. اسفند 1396 - 8:17
آخرین جلسه شورای ترافیک شهرستان ایوان با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان در فرمانداری ایوان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جویزر ، آخرین جلسه شورای ترافیک شهرستان ایوان ، با حضور مدیران دستگاههای اجرایی عضو این شورا ، در محل فرمانداری تشکیل شد .

 

در این جلسه" امیدعلی سبزی"؛ فرماندار ایوان ، ضمن تقدیر از تعامل و همراهی همه مدیران شهرستان در راستای اجرای برنامه ها و سیاست های دولت تدبیر و امید ، و تلاش در مسیر خدمات رسانی مطلوب به مردم گفت : سال 96 با همه فراز و نشیب ها ، رو به پایان است ؛ و همه ما باید سعی کنیم ، در سال نو برای رفع ضعف ها و تقویت نقاط قوت و مثبت در کار خود بکوشیم .

 

وی اظهارکرد: : شهرستان ایوان ، یکی از دروازه های ورودی استان ایلام است ؛ و زیبایی و جذابیت این شهرستان ، ذهنیت مطلوبی در مسافرانی که وارد این منطقه می شوند ، ایجاد خواهد کرد ؛ بنابراین لازم است ، همه دستگاههای اجرایی در قالب شرح وظایف کاری خود ، و با استفاده بهینه از ظرفیت و توانمندی های موجود ، در راه کمک به زیبا سازی فضای شهرستان بکوشند .

 

فرماندار ایوان از شهرداران ایوان و زرنه خواست ، برای ترمیم خرابی خیابانها و معابر و جمع آوری ضایعات ساختمانی و نخاله ها و همچنین رنگ آمیزی و زیبا سازی سطح این دو شهر ، از تمام امکانات و نیروی خود استفاده کنند .

 

سبزی در بخش دیگری از سخنان خود گفت : اجرای نظم و مقررات راهنمایی و رانندگی و اجرای عبور و مروری روان و بدون گره ترافیکی ، مستلزم نصب علائم ، خط کشی لازم و چراغ های کنترل ترافیک در نقاط مورد نیاز می باشد ؛ بنا بر این لازم است ، شهرداری و پلیس راهور در سطح خیابانها و معابر شهری و اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای و پلیس راه در سطح جاده های خارج از شهر ، در راستای نصب علائم و دیگر نیازهای جاده ای اقدام کنند .

 

در این جلسه مدیران دستگاههای اجرایی عضو این شورا ، ضمن ارائه گزارش آخرین اقدامات ، در رابطه با اجرای وظایف اداره متبوع خود ، به بیان نقطه نظراتی به منظور کمک به رفع مشکلات ترافیکی پرداختند ؛ و در پایان تصمیماتی در این راستا اتخاذ شد .

ارسال نظر
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است