تازه ترین مطالب

کد مطلب: 26713
تاریخ انتشار: 15. اسفند 1396 - 8:17
آخرین جلسه شورای ترافیک شهرستان ایوان با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان در فرمانداری ایوان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جویزر ، آخرین جلسه شورای ترافیک شهرستان ایوان ، با حضور مدیران دستگاههای اجرایی عضو این شورا ، در محل فرمانداری تشکیل شد .

 

در این جلسه" امیدعلی سبزی"؛ فرماندار ایوان ، ضمن تقدیر از تعامل و همراهی همه مدیران شهرستان در راستای اجرای برنامه ها و سیاست های دولت تدبیر و امید ، و تلاش در مسیر خدمات رسانی مطلوب به مردم گفت : سال 96 با همه فراز و نشیب ها ، رو به پایان است ؛ و همه ما باید سعی کنیم ، در سال نو برای رفع ضعف ها و تقویت نقاط قوت و مثبت در کار خود بکوشیم .

 

وی اظهارکرد: : شهرستان ایوان ، یکی از دروازه های ورودی استان ایلام است ؛ و زیبایی و جذابیت این شهرستان ، ذهنیت مطلوبی در مسافرانی که وارد این منطقه می شوند ، ایجاد خواهد کرد ؛ بنابراین لازم است ، همه دستگاههای اجرایی در قالب شرح وظایف کاری خود ، و با استفاده بهینه از ظرفیت و توانمندی های موجود ، در راه کمک به زیبا سازی فضای شهرستان بکوشند .

 

فرماندار ایوان از شهرداران ایوان و زرنه خواست ، برای ترمیم خرابی خیابانها و معابر و جمع آوری ضایعات ساختمانی و نخاله ها و همچنین رنگ آمیزی و زیبا سازی سطح این دو شهر ، از تمام امکانات و نیروی خود استفاده کنند .

 

سبزی در بخش دیگری از سخنان خود گفت : اجرای نظم و مقررات راهنمایی و رانندگی و اجرای عبور و مروری روان و بدون گره ترافیکی ، مستلزم نصب علائم ، خط کشی لازم و چراغ های کنترل ترافیک در نقاط مورد نیاز می باشد ؛ بنا بر این لازم است ، شهرداری و پلیس راهور در سطح خیابانها و معابر شهری و اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای و پلیس راه در سطح جاده های خارج از شهر ، در راستای نصب علائم و دیگر نیازهای جاده ای اقدام کنند .

 

در این جلسه مدیران دستگاههای اجرایی عضو این شورا ، ضمن ارائه گزارش آخرین اقدامات ، در رابطه با اجرای وظایف اداره متبوع خود ، به بیان نقطه نظراتی به منظور کمک به رفع مشکلات ترافیکی پرداختند ؛ و در پایان تصمیماتی در این راستا اتخاذ شد .

ارسال نظر
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا