تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 26712
تاریخ انتشار: 15. اسفند 1396 - 7:52
فرمانده انتظامی شهرستان ایوان گفت : حجاب وقار و افتخار زن و سند اطاعت از خالق هستی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جویزر ،سرهنگ "سعید عالی پور "فرمانده انتظامی ایوان؛ در جمع خانواده کارکنان انتظامی شهرستان ایوان گفت: در چندین سال پیش و تقریباً از ابتدای دهه هفتاد مقام معظم رهبری (مدظله) تذکر شبیه خون فرهنگی را به مسئولین اعلام کردند که بعد از 25 سال از فرمایش معظم له و تأکید ایشان ، عینیت پیدا کرد.

سرهنگ عالی پور خاطرنشان کرد : دشمنان ایران اسلامی با ایجاد یأس فرهنگی ، ترویج بی حجابی ، بی بند و باری و اباحه گری ،خرافه گرایی و ادیان نو ظهور دائماً در باورهای مذهبی و فرهنگی مردم ابهام ایجاد می کند که چرا ما باید نماز بخوانیم ، چرا حجاب داشته باشیم ، نماز جماعت چه مفهومی دارد .

وی افزود:آنان با نمایش فیلمهای ماهواره ای و تبلیغات از طریق اینترنت و فضای مجازی برای گرفتن دین و فرهنگ وهویت ملی و مذهبی مردان و زنان و جوانان ایران اسلامی از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند و حتی برای کودکان و نونهالان نیز برنامه ریزی می کنند.

این مقام مسئول انتظامی یاداور شد : دشمنان نظام اسلامی ایران در بحث حجاب این گونه تلقین می کنند ؛ قلب انسان باید پاک باشد و خداوند با قلبها کار دارد و حجاب معنایی ندارد غافل از اینکه میوه ناپاک بدحجابی مربوط به یک قلب پاک نیست بلکه متعلق به یک قلب مردود و ناپاک است.

فرمانده انتظامی شهرستان ایوان افزود : دشمن زمانیکه در جنگ سخت در مقابل نظام اسلامی و ملت بزرگ ایران شکست خورد از طریق جنگ نرم پا به عرصه جنگ با نظام جمهوری اسلامی ایران نهاده و با استفاده از ابزارها و تکنولوژی پیشرفته امروزی از قبیل فضای مجازی ، اینترنت و ماهواره و به وسیله ابزارهای فرهنگی از طریق نفوذ ، دروغ ، شایعه پراکنی سعی در ایجاد تردید در دلها و فرهنگ های مردم ایران اسلامی دارد.

سرهنگ عالی پور یادآور شد : با تقویت باورهای دینی و مذهبی و پایبند بودن به فرهنگ غنی ایرانی اسلامی و آموزش آن به فرزندان و کودکان بایستی در مقابل جنگ نرم دشمن که به مراتب سخت تر و پیچیده تر از جنگ سخت است مقابله کنیم و به فرموده مقام معظم رهبری همه ما باید افسران جنگ نرم باشیم و دشمن را همچون جنگ سخت در این نبرد شکست دهیم .

شایان ذکر است : فرمانده انتظامی شهرستان ایوان در ابتدای جلسه، امنیت موجود در جامعه و موفقیت در مأموریتها را حاصل همراهی و همکاری خانواده های محترم کارکنان انتظامی دانست و بیان داشت : از خانواده گرامی کارکنان که همیشه ایام و در سخت ترین شرایط ممکن بستر حضور همکاران را در راستای ایفای ماموریتها مهیا نموده اند و بار مشکلات زندگی را متحمل شده اند تقدیر و تشکر می نمایم

انتهای پیام/

ارسال نظر
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید