تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 26712
تاریخ انتشار: 15. اسفند 1396 - 7:52
فرمانده انتظامی شهرستان ایوان گفت : حجاب وقار و افتخار زن و سند اطاعت از خالق هستی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جویزر ،سرهنگ "سعید عالی پور "فرمانده انتظامی ایوان؛ در جمع خانواده کارکنان انتظامی شهرستان ایوان گفت: در چندین سال پیش و تقریباً از ابتدای دهه هفتاد مقام معظم رهبری (مدظله) تذکر شبیه خون فرهنگی را به مسئولین اعلام کردند که بعد از 25 سال از فرمایش معظم له و تأکید ایشان ، عینیت پیدا کرد.

سرهنگ عالی پور خاطرنشان کرد : دشمنان ایران اسلامی با ایجاد یأس فرهنگی ، ترویج بی حجابی ، بی بند و باری و اباحه گری ،خرافه گرایی و ادیان نو ظهور دائماً در باورهای مذهبی و فرهنگی مردم ابهام ایجاد می کند که چرا ما باید نماز بخوانیم ، چرا حجاب داشته باشیم ، نماز جماعت چه مفهومی دارد .

وی افزود:آنان با نمایش فیلمهای ماهواره ای و تبلیغات از طریق اینترنت و فضای مجازی برای گرفتن دین و فرهنگ وهویت ملی و مذهبی مردان و زنان و جوانان ایران اسلامی از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند و حتی برای کودکان و نونهالان نیز برنامه ریزی می کنند.

این مقام مسئول انتظامی یاداور شد : دشمنان نظام اسلامی ایران در بحث حجاب این گونه تلقین می کنند ؛ قلب انسان باید پاک باشد و خداوند با قلبها کار دارد و حجاب معنایی ندارد غافل از اینکه میوه ناپاک بدحجابی مربوط به یک قلب پاک نیست بلکه متعلق به یک قلب مردود و ناپاک است.

فرمانده انتظامی شهرستان ایوان افزود : دشمن زمانیکه در جنگ سخت در مقابل نظام اسلامی و ملت بزرگ ایران شکست خورد از طریق جنگ نرم پا به عرصه جنگ با نظام جمهوری اسلامی ایران نهاده و با استفاده از ابزارها و تکنولوژی پیشرفته امروزی از قبیل فضای مجازی ، اینترنت و ماهواره و به وسیله ابزارهای فرهنگی از طریق نفوذ ، دروغ ، شایعه پراکنی سعی در ایجاد تردید در دلها و فرهنگ های مردم ایران اسلامی دارد.

سرهنگ عالی پور یادآور شد : با تقویت باورهای دینی و مذهبی و پایبند بودن به فرهنگ غنی ایرانی اسلامی و آموزش آن به فرزندان و کودکان بایستی در مقابل جنگ نرم دشمن که به مراتب سخت تر و پیچیده تر از جنگ سخت است مقابله کنیم و به فرموده مقام معظم رهبری همه ما باید افسران جنگ نرم باشیم و دشمن را همچون جنگ سخت در این نبرد شکست دهیم .

شایان ذکر است : فرمانده انتظامی شهرستان ایوان در ابتدای جلسه، امنیت موجود در جامعه و موفقیت در مأموریتها را حاصل همراهی و همکاری خانواده های محترم کارکنان انتظامی دانست و بیان داشت : از خانواده گرامی کارکنان که همیشه ایام و در سخت ترین شرایط ممکن بستر حضور همکاران را در راستای ایفای ماموریتها مهیا نموده اند و بار مشکلات زندگی را متحمل شده اند تقدیر و تشکر می نمایم

انتهای پیام/

ارسال نظر
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است