تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 26711
تاریخ انتشار: 15. اسفند 1396 - 7:48
مدیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایوان گفت:
ثبت بیش از یک هزار طرح در سامانه کارا ایوان
مدیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایوان گفت بیش از یک هزار طرح در سامانه کارا در شهرستان ایوان ثبت نام کرده اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جویزر ، "عبدالرضا دبیرفر" ،مدیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایوان گفت: در شهرستان ایوان یک هزار و248 طرح در سامانه کارا ثبت شده که شامل 277 طرح توسعه ای، 544 طرح جدید و 426 طرح سرمایه در گردش است.

عبدالرضا دبیر فر اظهار کرد: اعتبار تخصیص یافته بخش اشتغال روستایی در استان ایلام یک هزار و 80 میلیارد ریال است که سهم شهرستان ایوان برای اجرای این طرح ها 93 میلیارد و 400 میلیون ریال است.

وی افزود: این تسهیلات با کارمزد چهار تا 10 درصد در اختیار متقاضیان دارای طرح در سطح روستاها و مناطق عشایری استان قرار خواهد گرفت.

 

دبیرفر یادآور شد: از میزان طرح های ثبت شده این شهرستان در حوزه جهاد کشاورزی یک هزار و 44 طرح، در حوزه صنعت، معدن و تجارت چهار 148 و در حوزه خدمات 55 طرح ثبت شده اند.

 

وی یادآور شد: از مجموع طرح های ثبت نامی 967 طرح توسط دستگاههای اجرایی و 85 طرح توسط کارگروه اشتغال در دست بررسی و 28 طرح نیز رد و مختومه اعلام شده اند.

 

وی با بیان اینکه چهار طرح به بانک های عامل در ایوان معرفی شده اند، تاکید کرد: بانک های عامل برای پرداخت این تسهیلات باید جدیت و اهتمام لازم را داشته باشند چرا که لازمه توسعه هر چه بیشتر در روستاها ایجاد اشتغال پایدار و فراهم کردن زیرساخت های مناسب است

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید