تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 26711
تاریخ انتشار: 15. اسفند 1396 - 7:48
مدیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایوان گفت:
ثبت بیش از یک هزار طرح در سامانه کارا ایوان
مدیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایوان گفت بیش از یک هزار طرح در سامانه کارا در شهرستان ایوان ثبت نام کرده اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جویزر ، "عبدالرضا دبیرفر" ،مدیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایوان گفت: در شهرستان ایوان یک هزار و248 طرح در سامانه کارا ثبت شده که شامل 277 طرح توسعه ای، 544 طرح جدید و 426 طرح سرمایه در گردش است.

عبدالرضا دبیر فر اظهار کرد: اعتبار تخصیص یافته بخش اشتغال روستایی در استان ایلام یک هزار و 80 میلیارد ریال است که سهم شهرستان ایوان برای اجرای این طرح ها 93 میلیارد و 400 میلیون ریال است.

وی افزود: این تسهیلات با کارمزد چهار تا 10 درصد در اختیار متقاضیان دارای طرح در سطح روستاها و مناطق عشایری استان قرار خواهد گرفت.

 

دبیرفر یادآور شد: از میزان طرح های ثبت شده این شهرستان در حوزه جهاد کشاورزی یک هزار و 44 طرح، در حوزه صنعت، معدن و تجارت چهار 148 و در حوزه خدمات 55 طرح ثبت شده اند.

 

وی یادآور شد: از مجموع طرح های ثبت نامی 967 طرح توسط دستگاههای اجرایی و 85 طرح توسط کارگروه اشتغال در دست بررسی و 28 طرح نیز رد و مختومه اعلام شده اند.

 

وی با بیان اینکه چهار طرح به بانک های عامل در ایوان معرفی شده اند، تاکید کرد: بانک های عامل برای پرداخت این تسهیلات باید جدیت و اهتمام لازم را داشته باشند چرا که لازمه توسعه هر چه بیشتر در روستاها ایجاد اشتغال پایدار و فراهم کردن زیرساخت های مناسب است

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است