تازه ترین مطالب

کد مطلب: 26696
تاریخ انتشار: 12. اسفند 1396 - 6:29
فرمانده انتظامی شهرستان ایوان خبر داد:
کشف بیش از ۴ هزار عدد انواع مواد محترقه در ایوان
فرمانده انتظامی شهرستان ایوان از کشف چهار هزار و ۱۵۰ عدد انواع مواد محترقه غیر مجاز در بازرسی از یک واحد صنفی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری جویزر ،سرهنگ سعید عالی پور "؛فرمانده انتظامی ایوان گفت: در اجرای طرح تشدید برخورد با تهیه و توزیع کنندگان مواد محترقه غیر مجاز با هدف ارتقا امنیت اجتماعی و پیشگیری از حوادث چهارشنبه آخر سال تعداد ۴ هزار و ۱۵۰ عدد انواع مواد محترقه غیر مجاز در سطح شهر ایوان توسط پلیس امنیت عمومی کشف شد. 

 

 

وی تصریح کرد: پلیس به هیچ عنوان مخالف شادی مردم به ویژه جوانان نیست، اما با افرادی که قصد مزاحمت و بر هم زدن آسایش و آرامش مردم را داشته باشند و یا حرکات مخاطره انگیز انجام دهند، برخورد جدی، قاطع و قانونی خواهد شد. 

 

 

رئیس پلیس شهرستان ایوان با بیان اینکه تمامی اقدامات پلیس جهت برخورد با عرضه کنندگان مواد محترقه غیر مجاز و خطر ساز را در راستای تامین آسایش و آرامش شهروندان در شب چهارشنبه آخر سال و تعطیلات نوروز است از مردم خواست: در صورت اطلاع از اماکن توزیع مواد محترقه مراتب را از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند. 

 

 

سرهنگ عالی پور در پایان به والدین توصیه کرد: به دلیل قرار داشتن در روزهای پایانی سال و ایام پیش رو برای پیشگیری از حوادث احتمالی بیشتر مواظب فرزندان خوب خود بوده تا با غم و اندوه به استقبال سال نو نروند.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا