تازه ترین مطالب

کد مطلب: 26695
تاریخ انتشار: 12. اسفند 1396 - 6:21
شهردار ایوان از کاشت 500اصله درخت در خیابان اصلی شهر ایوان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری جویزر ،"پارسا جهانی"؛ شهردار ایوان؛ در گفتگو با خبر نگار ما اظهار کرد:یکی از طرح هایی که طی چند ماه اخیر  توسط شهرداری در شهر ایوان اجرا شد طرح تعریض خیابان اصلی از تقاطع شهرداری بسمت میدان شهید مصطفی  بود.

 

 

جهانی گفت :با توجه به اینکه در ساعاتی از روز شاهد ترافیک در سطح شهر بودیم این طرح در راستای روانسازی ترافییک توسط شهرداری ایوان اجرا شد که مورد توجه شهروندان قرار گرفت .

 

 

وی افزود : یکی از دغدغه های اصلی شهرداری توجه به فضای سبز این مسیر است که در این راستا شهرداری ایوان اقدام به خرید 500اصله نهال 5ساله از نوع چنار نمود.

 

 

 جهانی گفت:این تعداد اصله نهال  درراستای جایگزینی درختان در  طول این مسیرکاشت خواهد شد.

 

 

شهردار ایوان با اشاره به اینکه شهرداری با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می کند ادامه داد: قسمتی از پارک شهدا ایوان بلا استفاده بود که شهرداری ایوان در طول 2ماه گذشته اقدام  به جمع آوری نخاله های موجود در این منطقه نموده است که انشالله توسعه این پارک از اقدامات اصلی شهرداری خواهد بود.

 

 

وی بیان کرد : در سطح شهرایوان خیابان 22بهمن ،جنب پیام نور و چند خیابان دیگر تاکنون طی 2ماه گذشته 1700متر جدول گذاری صورت گرفته است.

 

 

شهردار ایوان بیان داشت :توجه به زیبایی ورودی شهر ایوان از سمت غرب نیز یکی از دغدغه های شهرداری ایوان است که در این راستا  کار بلوارکشی دردست اقدام است که امیدواریم هر چه سریعتر این پروژه به اتمام برسد.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا