تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 26689
تاریخ انتشار: 10. اسفند 1396 - 7:04
معاون استانداری ایلام:
پارک جنگلی در ایوان احداث می شود
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ایلام گفت: به منظور افزایش سرانه فضای سبز در ایوان، یک پارک جنگلی ۵۰ هکتاری دراین شهر ایجاد خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جویزر،"احمد کرمی "؛در نشست هماهنگی برنامه ریزی سفر استاندار ایلام به شهرستان ایوان افزود: با توجه به اینکه شهرستان ایوان از کمبود سرانه فضای سبز رنج می برد، تلاش می کنیم قسمتی از شمال شهر ایوان را که معارض هم ندارد با کمک منابع طبیعی به پارک جنگلی تبدیل کنیم.

 

 

وی، عمران شهری ایوان را با توجه به توپوگرافی خاص آن نیازمند مطالعات دقیق و کارشناسی دانست و عنوان کرد: ایجاد کارخانه آسفالت ایوان یکی از اقدامات خوب مسئولان است که باید نسبت به راه اندازی و رفع مشکلات آن اقدام شود.

 

 

کرمی افزود: در رابطه با کنارگذر شهر ایوان باید در بستر قانون به رفع این مشکل کمک کنیم و در این زمینه باید کارشناسی های لازم صورت پذیرد.

 

 

معاون استاندار ایلام در خصوص مشکل کمبود فضای مذهبی شهر ایوان گفت: اسکلت و دیوارچینی مسجد جامع در سه طبقه اجرا شده و مکان نصب گنبد نیز آماده است.

 

 

وی در پایان تصریح کرد: روشنایی و سیستم تهویه تونل قلاجه پیمانکار مجری این طرح متعهد شده است که نسبت به انجام روشنایی و سیستم تهویه این تونل اقدام کند و از طریق وزارت راه و شهرسازی در حال پیگیری این موضوع هستیم.

 

 

لازم به ذکر است پیش از سخنان کرمی؛ معاون فرماندار ایوان مشکلات فراروی شهرستان ایوان را برشمرد و مدیران ذیربط نسبت به چاره اندیشی برای رفع این مشکلات اقدام و در این زمینه چند مصوبه را تصویب کردند.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است