تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 26674
تاریخ انتشار: 8. اسفند 1396 - 14:25
هیأت عمومی دیوان عدالت اداری با صدور رأی وحدت رویه مصوب کرد که کلیه کارمندان لیسانسه که دوره آموزشی 800 ساعته را گذرانده و طرح تحقیقی 100 ساعته را اجرا کرده باشند از مزایای یک مقطع تحصیلی بالاتر بهره‌مند می‌شوند.

به گزارش پایگاه خبری جویزر؛به نقل از روابط عمومی دیوان عدالت اداری، سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور در تاریخ 28 اسفندماه سال 80 در قالب بخشنامه شماره 105/22554 اعلام کرده که کارمندان دولت در صورت برخورداری از مدرک لیسانس و گذراندن 800 ساعت دوره آموزشی و اجرای طرح تحقیقی معادل 100 ساعت از مزایای یک مقطع تحصیلی بالاتر برخوردار می شوند. اما برخی شکات اعلام کرده اند که از مزایای این بخشنامه که احتساب مزایای یک مقطع تحصیلی بالاتر است، در حکم کارگزینی آنها لحاظ نشده است.

سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور در سال‌های 1390 و بعد از آن و در قالب سه بخشنامه علاوه بر سه شرطِ داشتن مدرک لیسانس، گذراندن 800 ساعت دوره آموزشی و اجرای طرح تحقیقی معادل 100 ساعت، دو شرط دیگر را هم برای برخورداری از مزایای یک مقطع تحصیلی بالاتر تعیین کرده است که عبارتند از طرح موضوع و تأیید آن در «کمیته‌های راهبردی آموزش و توانمندسازی کارکنان» و شرکت در آزمون جامع و کسب نصاب 60 درصد است.

هیأت عمومی دیوان عدالت اداری در تاریخ 8 اسفندماه سال جاری با صدور رأی وحدت رویه  مقرر کرد، افرادی که واجد شرایط بخشنامه شماره 105/22554 مورخ 28 اسفندماه سال 80 سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور هستند و دوره‌های خود را پیش از صدور بخشنامه‌های سال 1390 به پایان رسانده‌اند، باید از مزایای این بخشنامه که احتساب مزایای یک مقطع تحصیلی بالاتر در حکم کارگزینی است بهره‌مند شوند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است