تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 26589
تاریخ انتشار: 4. اسفند 1396 - 15:44
امام جمعه ایوان گفت :ارتجاع و بازگشت به عقب مهمترین آسیب موجود کشور است و این بازگشت به عقب از طریق اعتماد به بیگانگان،حرکت به عقب،دل سپردن به ثروتمندان...میسر می شود.

به گزارش پایگاه خبری جویزر،حجت الاسلام "علی حیدری"؛ امام جمعه ایوان در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرستان ایوان بااشاره به محوره های سبک زندگی اسلامی  گفت:اسلام به ما آموزش می دهد که تااز سرمایه ارزشمند که عمر انسان است حداکثر بهره را ببرید،عمر انسان تعیین کننده سرنوشت آدمی است،این مساله باید از نظر قرآن و احادیث مورد بحث و بررسی قراردهیم تا جایی که در قرآن به زمان قسم می خوردواین نشان دهنده ارزش والای زمان است.

 

 

 حجت الاسلام حیدری به شخصیت خواجه نصیرالدین طوسی که روز مهندس نامیده شده است اشاره کرد واظهار کرد:شخصیت خواجه نصیرالدین طوسی در ابعاد مختلف یک عالم بزرگ و برجسته است که در حوزه و دانشگاه خدمات ماندگاری را ارائه داد.

 

امام جمعه ایوان بیان کرد:رهبر معظم انقلاب نوید آینده ای روشن برای جمهوری اسلامی دادند ئ نکته دیگری که بیان کرد این بود که فرمودند که از گلایه های و مطالبات مردم آگاهی دارند وبه کارکردها و اولویت های نظام اشاره کردند و مسیر را به ما نشان دادند.

 

حجت الاسلام حیدری با اشاره به سخنان اخیر رهبر معظم انقلاب اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب به کار کردهای انقلاب اشاره کردند وبیان کردند  مهمترین کار کرد نظام را برچیده شدن نظام طاغوت و جایگزینی یک نظام مردم سالاربود،کارکرد دومی که نظام داشته است این است که امروز جمهوری اسلامی ایران در منطقه صاحب رای می باشد  در حالی که در گذشته این گونه نبود،سومین کارکرد نظام اسلامی پیشرفت در عرصه های ،هسته ای،دفاعی ،موشکی،علوم جدید  ...به استثنای حوزه عدالت استو رهبر عذرخواهی کردن درحالی که  این عذرخواهی توسط کسانی صورت گیرد که دستورات رهبر را اجرا نکردند.

 

 

امام جمعه ایوان ادامه داد: رهبر به آسیبهای موجود اشاره کردند و بیان داشتند که ارتجاع و بازگشت به عقب مهمترین آسیب موجود کشور است و این بازگشت به عقب از طریق اعتماد به بیگانگان،حرکت به عقب،دل سپردن به مرفعین  ...میسر می شودکه متاسفانه بخشی از مردم و مسئولان دچار شده اند.

 

 

 

حجت الاسلام حیدری تصریح کرد :اولویت هایی که رهبر به آن اشاره کردندعبارتند از اولویت تجهیزات دفاعی ،اولویت اقتصاد مقاومتی ،بهره گیری از ظرفیت و مدیران داخلی ،مدیریت جهادی ،اولویت داشتن منافع مردم بر منافع حزب و گروهها،خدمات رسانی به اقشارومناطق محروم

 

امام جمعه ایوان به آشوب دراویش اشاره کردوادامه داد: ایران اسلامی توانست داعش را از منطقه خارج کند و شکست سنگینی را بر این گروه متحمل نماید ،اما چون عده ای توان دیدن ابهت و اعنباری ملت ایران را ندارند سعی می کنند  به بهانه های مختلف دست به اقداماتی بزنند که جادارد از زحمات نیروی انتظامی تشکرکنم و مقتدرانه در مقابل این گروهها ایستادگی کردند.

 

امام جمعه ایوان اظهار کرد : آقایی که راس هرم جریان انحرافی بود به رهبر معظم انقلاب نامه می نویسد و تیین تکلیف می کند و این حرکت دلایلی داشت از جمله جهالت ،ریاست طلبی ،متاسفانه در استان هم شاهد این وضعیت هستیم ومطالبی را مطرح کردند و نماینده رهبررا تشانه گرفته اند،انتقاد روش و شیوه دارد ابتدا باید به خودش شخص گفت، ما مسلمان هستم و باید اخلاق را رعایت کنیم.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است