تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 26584
تاریخ انتشار: 3. اسفند 1396 - 7:09
امروز مشکل جامعه ما کلمه "کسگم"نیست، مشکل ما دلار پنج هزار تومانی،تورم،بیکاری،تعطیلی صنعت هسته ای و قلب بتون ریخته راکتورهای هسته ای و تحریم هایی پی درپی است که قرار شد از روز اول اجرای برجام لغو شود ولی نشد.

به گزارش پایگاه خبری جویزربه نقل از ایلام رصد، "اصل را رها کرده چسبیده به فرع"، این حکایت مدیران رده پایین دولتی در استان و همراهان همیشه آنلاین آنان در دنیای مجازی در قالب تلگرام وکانال های تلگرامی است.

در جریان ناتوانی دولت در امور محوله به ویژه اقتصاد، که نمونه بارزآن نرخ 5 هزار تومانی دلاری که قراربود در پس توافق برجام نهایتا با هزار تومان برابری کند و حواشی بی نهایت جناب رییس جمهور روحانی در مواقع مختلف به ویژه مطرح کردن بحث رفراندوم در سخنرانی یوم الله 22بهمن 96 و همچنین پیداشدن هر از گاهی یک جاسوس محترم در رده های بالای مراکز دولتی که مدیران آنان از اصلاح طلبان نامدار و نزدیکان ریاست جمهور می باشند، متاسفانه عده ای از دولتی ها و دولتیاران که همان مواجب بگیران تغییر نام داده هستند با شلوغ کاری و قلم فرسایی سعی در قرار دادن مسئولین مربوطه و فراموشی حوادث پیس آمده دارند.

اخیرا هم مصادیق بارز موارد فوق الذکر در ایلام که از ریشه خاصی برخوردار نبوده و زیست و هستی آنان بسته به این گونه رفتارهای غیرحرفه ای است،  با علم کردن یک حرف طنز از سوی یکی از ائمه جمعه استان ایلام (مهران) که هیچ گونه بار منفی و بی ادبی و خارج از عرفی هم ندارد، گلو پاره کرده و به مصداق عینی حرکات و گفتارهای نفاق سعی در بر هم زدن جو روانی استان و بر هم زدن اتحادی که خود اخیرا در پی شناسایی عوامل تخریبش بودند، هستند.

باید متذکر شد هرنوع گفتار و حرکت، خارج از عرف و دایره ادب محکوم است وکسی حامی حرکت وگفتار ناصحیح نیست و (باید گفت حرف ناصحیحی در این خصوص زده نشده است) و ناصحیح تر هم اینگونه حرکات ناشیانه ای است که برخی در پیش گرفته اند.

امروز مشکل جامعه ما لفظ "کسگم" که یک کلمه کردی عامیانه که معنای فارسی آن "کس من یا همه کس من است"،نیست؛ مشکل ما دلار 5000تومانی،تورم،تخم مرغ گران،بیکاری،بی اعتباری پاسپورت ایرانی،تعطیلی صنعت هسته ای و قلب بتون ریخته راکتورهای هسته ای،تحریم هایی پی درپی که قرار شد از روز اول اجرای برجام لغو شود ولی نشد بلکه چند باره بیشتر هم شد،پیداشدن هراز گاه جاسوسان در لایه های بالای سازمان هاو مراکز دولتی، یوز ایرانی که جاسوس از آب درآمد، یکسال ارائه گتز مجانی به ترکیه بابت شاهکار  مدیران نفتی در بحث کرسنت، غم و رنج و اندوه و آب گرفتگی چادرهای خیریه مردمی زلزله زدگان غرب کشور، اختلاس های بی پایان ذخایر انقلاب، حاکمیت دوتابعیتی ها، و غیره و غیره است که کشور را سالها به عقب برگرداند.

آری مشکل ما دولت و ناکارآمدی های دولت کنونی است که برخلاف شعائر انتخاباتی که می گفتند به عقب بر نمی گردیم که گویا حتی دنده یک رو به جلو هم ندارد و فقط دنده عقب دارد.

کلمه کسگم یک هزارم اهانت های وزیر بهداشت به مردم ایلام در جریان برخورد زشتش با فرماندار بدره در سالهای گذشته بار منفی ندارد، کلمه کسگم یک هزارم توهین واهانت های شخص رییس جمهور محترم به منتقدانش از جمله کاسبان تحریم، بی شناسنامه، بی هویت، تازه به دوران رسیده، بروید به جهنم و  غیره و غیره بار منفی ندارد.

هرچند این حرکت نیازی به جواب نداشت ولی باید جواب داد تا برخی ها، بقیه را هم قد خویش نپندارند.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است