تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 26471
تاریخ انتشار: 26. بهمن 1396 - 6:30
جلسه شورای اداری شهرستان ایوان با حضور امام جمعه ،فرماندار و جمعی از مسئولان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری جویزر ،جلسه شورای اداری شهرستان ایوان با حضور  امام جمعه ،فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان  در محل فرمانداری ایوان برگزار شد.

 

 

حجت الاسلام "علی حیدری"؛ امام جمعه ایوان؛ در این جلسه با تسلیت ایام  فاطمیه گفت :فلسفه وجودی همه مسئولان خدمت به نظام و حرکت در راستای رهنمودهای رهبری  است.

 

 

امام جمعه ایوان با اشاره به مشکلات اقتصادی که گریبانگیر کشور است اظهار کرد : کشور دریک وضعیت اقتصادی اورژانسی قرار دارد لازم و ضروری است که در این راه جهادی عمل شود و نگاه به خارج از کشور نداشته باشیم و به ظرفیت ها و پتانسیل داخلی توجه داشته یاشیم و اقتصاد مقاومتی را در سطح کشور عملیاتی نماییم.

 

 

وی افزود :شهرستان ایوان جزشهرستانهایی است که دارای ظرفیت های زیادی در خوزه ها ی مختلف می باشد باید این ظرفیت ها شناسایی شوند و برنامه ریزی های لازم را در راستای استفاده از این پتانسیل ها در دستور کار قرار داده شود.

 

 

حجت الاسلام حیدری تصریح کرد :نگاهی سیاسی که به شهرستان ایوان شده است باعث شده است که در زمینه تخصیص اعتبارات در حق شهرستان ظلم شود،و این مورد را به عنوان مطالبه عمومی از مسئولان خواستاریم.

 

 

امام جمعه ایوان یا اشاره به اینکه زمینه اعتماد سازی در جامعه در بین مردم و مسئولان فراهم آید  بیان داشت :مسئولان باید با مردم صادق باشند و آمار و اطلاعاتی که در اختیار مردم قرار می دهند صداقت در آن رعایت شده باشد چرا که مردم آماری را مورد پذیرش می دانند که نمود ان را در جامعه حس نمایند.

 

 

حجت  الاسلام حیدی تصریح کرد : ریس جمهور وعده تحقق 900هزار شغل را در کشور داده اند که سهم شهرستان ایوان 500شغل است که لازم است که شفاف سازی لازم توسط مسئولان درراستای اینکه این تعداد در چه جاهایی صور گرفته است انجام شود.

 

 

امید علی سبزی فرمانداری ایوان نیز در این جلسه گفت : همه مسئولان شهرستان حاکم اسلامی هستند و همه به یک اندازه در برابر مردم مسئول اند و باید پاسخگو نیازها و خواسته های مردم باشند.

 

 

سرپرست فرمانداری ایوان اظهار کرد :مدیران ادارات کاملابه شرح ووظایف خود آگاهی داشته باشندو کارشناس زیر دست خود را به وظایف خود آگاه نمایند.

 

 

وی افزود :عمران شهری از ضروریات شهرستان است که این امر طی روزههای آینده با نشکیل جلسات در دستور کار قرار خواهد گرفت.

 

 

سبری ادامه داد: یکی از مسائلی که همه مدیران شهرستان باید مورد توجه قرار دهند این است که در مواقع بحرانی پای کار باشند و بتووانند در سریعترین زمان ممکن در ستاد بحران حضور چیدا کنند.

 

وی در پایان با اشاره به ضرورت تکریم ارباب رجوع گفت : دیدارو تکریم خانواده های معظم شهدا  و ایثار گرباید در اولویت کاری مسئولان قرار گیرد.

 

انتهای پیام/

 

ارسال نظر
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است