تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 26460
تاریخ انتشار: 25. بهمن 1396 - 10:27
سخنگوی سازمان غذا و دارو گفت: کانون انجمن‌های صنایع غذایی ایران به شورای اقتصادی و اجتماعی سازمان ملل (اکوساک) پیوست.

به گزارش پایگاه خبری جویزر ،کیانوش جهانپور سخنگوی سازمان غذا و دارو اظهار داشت: کانون انجمن‌های صنایع غذایی ایران در سال 2014 تعاملات خود را با سازمان ملل آغاز کرد و پس از ارسال گزارشات موردنظر به آن نهاد به عضویت بخش NGO سازمان ملل در آمد سپس این کانون درخواست خود را برای عضویت در شورای اقتصادی و اجتماعی سازمان ملل (اکوساک) به این سازمان ارائه داد.

وی افزود: پس از سه سال همکاری و تعامل مستمر با سازمان ملل و ارائه گزارش عملکرد، گزارش مالی، بررسی نحوه کارکرد کانون با سازمان‌های دولتی و بخش خصوصی در ایران و جهان نهایتاً در سال 2017 این کانون مفتخر به عضویت در شورای اقتصادی و اجتماعی سازمان ملل (اکوساک) شد.

سخنگوی سازمان غذا و دارو تصریح کرد: مایه خوشبختی است که به اطلاع برسانیم شورای اقتصادی و اجتماعی سازمان ملل در جلسه مدیریتی خود در ماه آوریل 2017 تصمیم گرفت به کانون انجمن‌های صنایع غذایی ایران رتبه Special Consultative Status را اهدا کند.

وی در پایان گفت: این رتبه به یک سازمان این توانایی را می‌دهد که با شورای اقتصادی و اجتماعی سازمان ملل و همچنین دبیرخانه سازمان ملل برنامه‌ها، صندوق‌های مالی و کارگزاری‌های این سازمان از طرق مختلف وارد تعامل گردد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید