تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 26460
تاریخ انتشار: 25. بهمن 1396 - 10:27
سخنگوی سازمان غذا و دارو گفت: کانون انجمن‌های صنایع غذایی ایران به شورای اقتصادی و اجتماعی سازمان ملل (اکوساک) پیوست.

به گزارش پایگاه خبری جویزر ،کیانوش جهانپور سخنگوی سازمان غذا و دارو اظهار داشت: کانون انجمن‌های صنایع غذایی ایران در سال 2014 تعاملات خود را با سازمان ملل آغاز کرد و پس از ارسال گزارشات موردنظر به آن نهاد به عضویت بخش NGO سازمان ملل در آمد سپس این کانون درخواست خود را برای عضویت در شورای اقتصادی و اجتماعی سازمان ملل (اکوساک) به این سازمان ارائه داد.

وی افزود: پس از سه سال همکاری و تعامل مستمر با سازمان ملل و ارائه گزارش عملکرد، گزارش مالی، بررسی نحوه کارکرد کانون با سازمان‌های دولتی و بخش خصوصی در ایران و جهان نهایتاً در سال 2017 این کانون مفتخر به عضویت در شورای اقتصادی و اجتماعی سازمان ملل (اکوساک) شد.

سخنگوی سازمان غذا و دارو تصریح کرد: مایه خوشبختی است که به اطلاع برسانیم شورای اقتصادی و اجتماعی سازمان ملل در جلسه مدیریتی خود در ماه آوریل 2017 تصمیم گرفت به کانون انجمن‌های صنایع غذایی ایران رتبه Special Consultative Status را اهدا کند.

وی در پایان گفت: این رتبه به یک سازمان این توانایی را می‌دهد که با شورای اقتصادی و اجتماعی سازمان ملل و همچنین دبیرخانه سازمان ملل برنامه‌ها، صندوق‌های مالی و کارگزاری‌های این سازمان از طرق مختلف وارد تعامل گردد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است