تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 26458
تاریخ انتشار: 25. بهمن 1396 - 10:24
طرح جدید نان مهربانی در جایگاه خود مورد توجه است و اهمیت زیادی دارد، وقتی بوی نان داغ در کوچه‌ها و خیابان‌های شهر می‌پیچد باید به این فکر کنیم که برخی توان خریداری حتی یک قرص نان را ندارند.

به گزارش پایگاه خبری جویزر ،مهربانی از هر نوعی که باشد مورد پسند مردم است چرا که از دیرباز مردم علاقه‌مند بودند که بتوانند داشته‌های خود را با همنوعان خود قسمت کنند تا آنان نیز از سهمی برابر برخوردار باشند.

این روزها بعد از شنیده شدن اخباری در ارتباط با دیوار مهربانی، یخچال مهربانی و ...، این روزها خبرهایی در ارتباط با نان مهربانی شنیده می‌شود.

طرح جدید نان مهربانی در جایگاه خود مورد توجه است و اهمیت زیادی دارد، وقتی بوی نان داغ در کوچه‌ها و خیابان‌های شهر می‌پیچد باید به این فکر کنیم که برخی توان خریداری حتی یک قرص نان و توان خرید نان شب خود را ندارد؛ بی‌تردید حتی فکر کردن به این موضوع آن هم حتی برای لحظه‌ای دردناک است.

اینکه مردم نیازمند خرید نان در مضیقه نباشند و با کمک دیگران بتوانند دست‌کم محتاج نان شب خود نباشند در نوع خود ارزشمند است، چرا که نان جز اقلام و کالاهای ضروری است که وقتی فردی به برای تهیه آن دچار مشکل است باید بدانیم که نیازمند واقعی است.

یک نانوای خوش ذوق در شهرستان ساری توانسته با طراحی کارت‌های مهربانی سهمی در این زمینه بردارد و نان رایگان در اختیار نیازمندان قرار می‌دهد.

این نانوا در این‌باره در گفت‌وگو با فارس، اظهار کرد: بحث نان خیلی مهم است چرا که قوت غالب مردم است و نیاز در این زمینه موضوعی است توجه همه را به خود جلب می‌کند.

هادی طالبی ادامه داد: افرادی که قصد نیت خیر دارند پول بیشتری می‌دهند که به میزان آن کارت مهربانی در جایگاهی درنظر گرفته شده است و فردی که نیازمند است با ارائه این کارت هر تعداد نان که بخواهد در اختیارش قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه برخی افراد از مؤسسات حمایتی معرفی شدند، اضافه کرد: واقعا برخی افراد به نان شب خود محتاج هستند حداقل تلاش ما این است که کسی در شهر گرسنه نماند.

این نانوا با اشاره به اینکه پنج درصد از سود قراردادهای در این زمینه در نظر گرفته شده است تا به میزان کافی نان در اختیار نیازمندان قرار گیرد، افزود: در این نانوایی به هیچ وجه جوش شیرین و سایر مکمل‌های غذایی استفاده نمی‌شود.

به گزارش فارس، همه ما می‌توانیم در این طرح خداپسندانه شریک باشیم و خوشحال باشیم با کمک همدیگر می‌توانیم نان‌های داغ را برای سفره‌های نیازمندان نیز به ارمغان آوریم که دست‌کم دیگر نان نباشند.

این کار در نوع خود ارزشمند است چرا که این نانوا ثابت کرده با کوچک‌ترین چیز حتی می‌توان دل مردم را شاد کرد.

لازم است این‌گونه امور خیر در جامعه گسترش یابد تا شاهد فردایی بهتر و بدون تفاوت برای همه افراد جامعه باشیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید