تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 26419
تاریخ انتشار: 24. بهمن 1396 - 6:59
مدیر جهاد کشاورزی ایوان خبر داد؛
کشتارگاه دام در شهرستان ایوان احداث می شود
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ایوان از احداث کشتارگاه دام سبک و سنگین در شهرستان ایوان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری جویزر،"عباس سرتنگی"؛مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ایوان در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: یکی از پروژه هایی که در حال حاضر با مشارکت بخش خصوصی کار ساخت ان آغاز شده است پروژه احداث کشتارگاه دام شهرستان ایوان است.

 

 

سرتنگی گفت :این کشتارگاه در 5کیلومتری شهر ایون احداث خواهد شد و به صورت نیمه صنعتی و صنعتی ابا خط کشتار ۱۰ راس دام سنگین و ۵۰ راس دام سبک

 

 

وی افزود:  اعتبار در نظر گرفته شده برای این طرح دومیلیاردو دویست میلیون تومان است که با احداث این پروژه به طور مستقیم زمینه اشتغال 19نفردرسطح شهرستان فراهم خواهد شد.

 

 

 مدیر جهاد کشاورزی ایوان ادامه داد:ایوان  به لحاظ تعداد دام سبک و سنگین و تولید گوشت و دیگر فرآورده های خام دامی از شهرستانهای حائز اهمیت در استان می باشد، لذا بایستی برای بالا بردن کارایی دامداران و مرغداران منطقه، دانش فنی روز را به آنان آموزش دهیم.

 

 

وی، حمایت از سرمایه گذاری بخش خصوصی در اجرای طرح های توسعه ای و مورد نیاز منطقه را از رویکردهای دولت و نیز مدیران دانست و گفت: کشتارگاه صنعتی دام از نیاز شهرستان است  امیدواریم که هر چه سریعتر این پروژه به بهره برداری برسد.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است