تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 26417
تاریخ انتشار: 23. بهمن 1396 - 19:01
معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام:
وحدت و همدلی لازمه تحقق توسعه است
معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام گفت:وحدت و همدلی لازمه تحقق توسعه در استان است که باید همگان در این مسیر گام بردارند.

به گزارش پایگاه خبری جویزر،"محمد نوذری"؛ معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام؛ در جلسه شورای اداری شهرستان ایوان باتشکر از مردم عزیز استان برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن گفت : مردم کار بسیار بزرگ و بی نظیری را با حضور خود رقم زدند و  یک حماسه بزرگ و قابل تقدیر شکل گرفت و در مراسم راهپیمایی ایلام جمعیتی به این بزرگی و شکوه از همه ی گروه ها شرکت کردند و جا دارد از همه ی مردم بزرگ استان به خصوص مردم شهرستان ایوان تشکر کنم.

 

 

وی همچنین با اشاره به سالگرد بمباران زمین فوتبال چواراظهار کرد: ایلام در طول تاریخ همیشه قهرمان و سرافراز بوده است و این از تاریخ چندین هزار ساله آن قابل مشاهده است  مردم ایلام جانانه جنگیدند و مبارزه کردند و برای  دفاع از کیان کشور و ارزش های نظام جوانان خود را تقدیم نمودند.

 

 

نوذری  در ادامه با اشاره به این که تلاش ما استفاده از هر ابزاری برای توسعه ی استان است تصریح کرد:  در این راه باید با همدلی و وحدت خارج از دسته بندی های فکری و سیاسی و قومی به دنبال توسعه استان باشیم و نگاه دولت همین است.

 

 

معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام ادامه داد: در همین مدت کوتاهی که جناب آقای قاسم سلیمانی دشتکی استاندار به ایلام آمدند کارهای خوبی انجام شده است و اعتقاد ما این است که فعالیت ها و خدماتی که صورت می گیرد کارآمدی نظام است . در همین دهه ی فجر امسال طرح های بزرگی به بهره برداری رسید.

 

 

محمد نوذری اضافه کرد: در همین شهرستان در دهه ی مبارک فجر بیش از  61 میلیارد تومان پروژه به بهره برداری رسیده است.

 

نوذری گفت: ما در کشور مشکلات بسیاری داریم و باید با همدلی و هماهنگی و همراهی به دنبال رفع این مشکلات باشیم.

 

 

وی گفت: مهمتراز هر چیز برای ما باید سربلندی  ایلام باشد و همه باید تلاش و کوشش کنیم که این مشکلاتی که در جامعه وجود دارد را رفع کنیم.

 

 

این مقام مسئول در توصیه هایی به فرماندار جدید افزود: یک فرماندار باید ابتدا مردمدار باشد درحوزه ی کارهای قانونی هم اگر نمی توانیم کاری را صورت دهیم وقتی مردم را تحویل بگیریم و به حرف های آنها گوش دهیم مردم راضی اند و باید در بین مردم باشیم و استفاده از ظرفیت بزرگان شهرستان نیز می توان نسبت به رفع مشکلات مختلف مردم گام برداشت و فرماندار می تواند با تحمل و سعه ی صدر در جهت رضایت مردم گام برداریم.

 

 

وی در پایان گفت: باید رضایت خدا را مد نظر قرار دهیم و تلاش در جهت رفع گرفتاری های مردم از همه چیز مهمتر است.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید