تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 26402
تاریخ انتشار: 23. بهمن 1396 - 14:55
مراسم تودیع و معارفه فرماندار جدید شهرستان ایوان به حضور مسئولان در محل فرمانداری ایوان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری جویزر،مراسم تودیع و معارفه فرماندار جدید و قدیم شهرستان ایوان با حضور معاون استاندار و جمعی از مسئولان شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد

 

 

جلسه شورای اداری شهرستان ایوان با حضور معاون سیاسی استاندار و جمعی از مسئولان در محل فرمانداری ایوان برگزار شد.

 

در این جلسه "احسان اکبری"؛ فرماندار ایوان اسبق ایوان  گفت: نزدیک به۱۵ماه است که در شهرستان شهید پرور ایوان خدمتگزار مردم،عزیز شهرستان هستمکه از این بابت خداوند را شاکر هستم.

 

 

 اکبری اظهار کرد :در طول این مدت سعی کرده ام که در کنار مردم باشم و سیاستهای نظام را به،طور کلی سرلوحه کارهای خودم قرار دهم.

 

 

وی افزود :مردم شهرستان ایوان در انتخابات اخیر حماسه افریدند و با حضور حداکثری دشمنان نظام را ناکام نمودند و این یک افتخار است برای بنده که در این شهرستان خدمت کردم

 

 

 اکبری با اشاره به اینکهحدمات خوبی در شهرستان ارائه شده است ادامه داد:در طول ابن مدتدر حوزه کشاورزی ،بهداشت،عمرانی  خدمات خوبی را دولت به مردم شهرستان ارائه داده است.

 

 

حجت الاسلام علی حیدری امام جمعه ایوان در ادامه  این جلسه گفت :بنده مدتها قبل در شهرستان ایوان به عنوان امام جمعه خدمتگزار مردم بوده ام و هم اکنون که امام جمعه شهرستان هستم اگر مقایسه ای را با سالهای گذشته داشته باشیم خواهیم فهمید  شهرستان از لحاظ ،رشد مساجد ،خانه های قرآنی ،حوزه علمیه ....پیشرفت های خوبی را داشته است.

 

حجت الاسلام حیدری اظهار کرد : متاسفانه مشکلاتی در بعضی از حوزه ها هنوز گریبانگیر شهرستان است در حوزه عمران شهری نتنها ما نسبت به گذشته  پیشرفتی نداشته ایم بلکه وضعیت بدتر شده است.

 

حجت الاسلام حیدری افزود :همانطوری که فرماندار بیان داشتند 60درصد مردم ایوان به جناب آقای روحانی رای داده اند و این بیانگر آن است که حساسیت باید روی مطالبات مردم و نیازهای آنان در این شهرستان  بیشتر باشد.

 

وی ادامه داد: مسئولینی که در نظام جمهوری اسلامی جایگاه و مقامی را کسب می کنند در برابر مردم مسئول اند و باید پاسخگو نیازهای مردم باشند و و به مطالبات مردم رسیدگی شود.

 

امام جمعه ایوان بیان کردند:بنده به عنوان امام جمعع شهرستان هرکاری که در توانم باشد انجام خواهم کرد و سعی نموده ام در مراحل کاری خود رهنمودهای مقام معظم رهبری را سرلوحه کار خود قرار دهم.

 

 

حجت الاسلام حیدری در پایان برای فرماندار اسبق آرزوی موفقیت نمود و از فرماندار جدید شهرستان خواست که تمام تلاش خود را در راستای رفع مشکلات مردم بکار گیرند.

 

 امید علی سبزی فرماندار جدید شهرستان ایوان در ادامه بیان کرد :خوشحال هستم که به عنوان خدمتگزارمردم شهرستانی  در این جایگاه قرار گرفته ام که در دوران دفاع مقدس با تقدیم شهدای زیادی حماسه آفریدند.

 

فرماندار جدید شهرستان ایوان بیان داشت : مشکلات شهرستان  بصورت آنی حل نخواهد شد  نیازمند این است که  همفکری و همدلی بین مسئولان شهرستان برقرار شود.

 

وی ادامه داد: بنده به عنوان مسئول شهرستان باید پاسخگو مردم باشم چرا که مردم ولی نعمنتان نظام اند همه اعضاشورای اداری شهرستان نیر باید در راستای اکریم ارباب رجوع گام بردارند.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است