تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 26399
تاریخ انتشار: 23. بهمن 1396 - 6:56
مدیر آموزش و پرورش ایوان خبر داد؛
هوشمندسازی 95کلاس آموزشی در ایوان
مدیر آموزش و پرورش شهرستان ایوان از هوشمند سازی 95کلاس آموزشی بمنظور کیفیت بخشی به آموزش خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری جویزر،"علیرضا پناهی"، مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان ایوان، در گفتگو با خبر نگار ما اظهار کرد:آموزش و پرورش به عنوان بزرگ ترین وزارتخانه که تا دور افتاده ترین روستاها و مناطق را تحت پوشش خود دارد ، قطعا مسائل و مشکلاتی دارد، اما مدیریت درست، استفاده صحیح از نیروی انسانی و مشارکت‌های مردمی و حمایت‌ سایر دستگاه ها و مشارکت خیرین در منطقه توانسته است پاره‌ای از مشکلات را مرتفع نماید.

 

 

پناهی گفت: استفاده از ظرفیت و توان شورای آموزش و پرورش در جهت رفع مشکلات آموزشی وپرورشی و اجرای به موقع  موارد تصویب شده در این شورا از کارهایی است که در طی این یکسال در سطح شهرستان انجام گرفته است.

 

 

 پناهی با اشاره به اینکه هدایت تحصیلی دانش آموزان از مواردی است که در سطح این مدیریت انجام گرفته است افزود: امسال توانسته ایم با هدایت تحصیلی دانش آموزان درصدی از این تعداد را به سمت رشته های فنی و حرفه ای سوق دهیم.

 

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ایوان ادامه داد: امسال در سطح شهرستان با حمایت بسیج دانش آموزی توانستیم 580نفر از دانش آموزان مقطع متوسطه را به مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس اعزام نماییم .

 

وی ادامه داد: جذب 1 میلیارد و 300 میلیون تومان اعتبار از محل تملک دارایی ها و همچنین جذب 1 میلیارد و 500 میلیون تومان از محل اعتبارات استانی از دیگر کارهای این مدیریت در طی یکساله گذشته بوده است.

 

 

وی در پایان گفت : ایجاد تعداد 95 کلاس  درس هوشمند در شهرستان به منظور کیفیت بخشی به امر آموزش به ارزش 4میلیاردو 940میلیون  ریال نیز در طول یکسال گذشته صورت گرفته است.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید