تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 26398
تاریخ انتشار: 23. بهمن 1396 - 6:46
با افتتاح هفت باب منزل مسکونی،
مددجویان ایوانی صاحب خانه شد
رییس اداره بهزیستی شهرستان ایوان از افتتاح هفت منزل مسکونی مددجویان در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری جویزر،با حضور معاون فرماندار ایوان و جمعی از مسئولان شهرستان دوباب منزل مسکونی مدد جویان بهزیستی شهرستان ایوان افتتاح شد.

 

 

حجت بابایی رییس اداره بهزیستی شهرستان ایوان در حاشیه این افتتاحیه گفت : یکی از اقدامات موثر سازمان بهزیستی تامین مسکن مددجویان فاقد مسکن می باشد  در شهرستان ایوان که با مشارکت بنیاد برکت تعداد 7واحد منزل مسکونی در مناطق روستایی و شهری به بهره برداری  رسید که در حال حاضر به صورت نمادین در کلان و سرتنگ افتتاح شدند.

 

بابایی افزود: این تعداد واحد مسکونی در اختیار خانواده هایی قرار گرفته است که یا سرپرست خانوار بوده اند یا دارای چند فرزند معلول بوده اند.

 

وی با اشاره به اینکه بنای خدمت در بهزیستی به مددجویان بر مبنای توانمند سازی جامعه هدف می باشد ،افزود: حفظ کرامت انسانی و کمک به مددجویان کمک خواهد کرد که عزت نفس افراد نیازمند تقویت شود.

 

 

بابایی با اشاره به اینکه دهه فجر فرصت مغتنمی است که عملکرد نظام در 39 سال گذشته به‌دور از نگاه‌های سیاسی و جناحی بیان شود، مردم در این دهه منتظرند که دستگاه‌ها اقدامات خود را بیان کنند.

 

 بابایی بیان کرد ::سازمان بهزیستی همچون سایر ادارات برنامه های متنوعی را در راستای گرامیداشت این دهه در دست اجرا کردکه با مشارکت مددجویان و جامعه هدف براساس روزشمار دهه  برگزار خواهند شد.

 

بابایی افزود :از جمله برنامه هایی که در دهه فجر برگزار شد دیدار با خانواده مددجویان تحت حمایت می باشد که این امر با مشارکت مسئولان شهرستان محقق  شد.

 

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است