تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 26383
تاریخ انتشار: 22. بهمن 1396 - 10:51
امام جمعه ایوان گفت :رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی مطالبه مردم است که این مطالبه باید توسط مسئولان پاسخ داده شود.

به گزارش پایگاه خبری جویزر،حجت الاسلام "علی حیدری"؛ امام جمعه ایوان ؛در جمع مردم شهرستان در راهپیمایی 22بهمن با تبریک سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران گفت : ملت ایران اسلامی طی سالهای گذشته توانسته است در عرصه بین المللی حرفهای زیادی برای گفتن داشته باشد چرا که امروز به عینه می توان کشورهایی را مشاهده کرد که به ظاهر زندگی می کنند اما زیر سلطه ابر قدرتها هستند و نتوانسته اند استقلال خود را بدست آورند.

 

 

امام جمعه ایوان اظهار کرد : ملت ایران با توانمندی های بی نظیری که دارد توانسته است بایک رهبری توانمند و دلسوزو استوار ملتی اسلامی  یکپارچه،و را به وجود آورد وتوانسته است در مقابل ابرقدرتهای جهانی ایستادگی نماید.

 

 

امام جمعه ایوان افزود:دشمنان طی 40سال گذشته تمام توان و ظرفیت خود را به کار برده اند که ایران اسلامی را با مشکل مواجه سازند و نقشه های شومی را علیه ملت ایران طراحی کرده اند اما بحمدالله ایران اسلامی تنها کشوری بوده است که توانسته است این ابرقدرتها را به عقب براند.

 

 

وی  ادامه داد: یکی از نقشه های شوم دشمن مقابله فرهنگی بوده است که سعی نموده است با بهره گیری از ماهواره و فضای مجازی ارزشها و اعنقادات ملت را تحت تاثیر قرار دهند اما این ملت همچنان بر ارزشها و اعتقاداتی که در طول این چند سال مردم برای دفاع از آن  عزیزان زیادی را تقدیم نموده اند همچنان پابرجا است.

 

 

امام جمعه ایوان تصریح کرد :دشمنان ما سعی کرده اند با به راه انداختن جنگ اقتصادی ملت را تحت تاثیر قرار دهند اما ملت همچنان شعار مرگ بر آمریکا را رساتر و بلند تر از قبل سر می دهند.

 

 

حجت الاسلام حیدری ادامه داد: مسئولانی که ناکارآمد هستند، نباید این ناکارآمدی به پای نظام گذاشته شود ،نباید مسئولان از مردم فاصله بگیرند بلکه باید با مردم همراه شوند و فاصله طبقاتی بیت مردم و مسئولین ایجاد نشود.

 

 

امام جمعه ایوان با اشاره به اینکه در حوزه نظامی و امنیتی موفق عمل کرده ایم  بیان کرد : هرجا که مسئولان رهنمودهای رهبری را سرلوحه کاری خود قرار داده اند  درآن عرصه ها پیروز بوده ایم اما هرجایی که نظرات با رهنمودهای رهبری آمیخته شده است ما دچار ضعف شده ایم.

 

 

 حجت الاسلام حیدری افزود : مردم با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کنند و مطالباتی دارند همچون رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی که این مطالبات توسط مسئولان باید پاسخ داده شود.

 

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها

شما درد مردم و مشکلات را مطالبه می کنی و مسیولان ناتوان سمپاشی و حق کشی و دروغ را. آفرین بر همت بلندتان
ارسال نظر
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید