تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 26373
تاریخ انتشار: 21. بهمن 1396 - 7:02
رییس اداره ورزش و جوانان ایوان خبر داد؛
فعالیت دوهزار600ورزشکار سازمان یافته در ایوان
رییس اداره ورزش و جوانان ایوان از فعالیت 2650ورزشکار سازمان یافته در ایوان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری جویزر،"امیر خانیان "؛رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان ایوان؛ در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان ایوان گفت : یکی از اهداف و چشم اندازهای اداره ورزش وجوانان توسعه و ارتقا اماکن و فضا های آموزشی سطح شهرستان است که دراین راستا برنامه ریزی های لازم صورت گرفته است.

 

 

خانیان اظهار کرد : در حال حاضر 15فضای ورزشی در سطح شهرستان فعال می باشد که از این تعداد فضای آموزشی 30هیات ورزشی استفاده می کنند.

 

 

وی افزود :یکی از کارهای خوب و ارزشمندی که در سطح شهرستان صورت گرفته است احیا اماکن و فضا های ورزشی سطح شهرستان است که در این راستا زمین چمن شهید پیر حیاتی و سالن چند منظوره شهرک نبوت ایوان در دستور کار قرار دارد.

 

 

خانیان بیان داشت : خوشبختانه اداره ورزش و جوانان شهرستان ایوان توانسته است در زمیته ساماندهی ورزشکاران موفق عمل کند به طوری که در حال حاضر 2650ورزشکار سازمان یافته در سطح شهرستان فعالیت دارند.

 

 

وی ادامه داد : سرجمع کل اعتبارات مصوب شده سه میلیاردو دویست میلیون تومان بوده است که از این مقدار 30درصد اختصاص یافته است که امیدواریم مابقی این اعتبار تخصیص یابد.

 

 

وی در پایان گفت : اداره ورزش و جوانان این آمادگی را دارد که در روستاهایی که فاقد اماکن ورزشی هستند اقدام به راه اندازی خانه ورزش در روستاها با مشارکت خود آنان نماید.

 

 

 

انتهای پیام/
 

ارسال نظر
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است